Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győzitek le /vezetitek...

Hogy győzitek le /vezetitek le a munkahelyi stresszt?

Figyelt kérdés

Nagyon kis dolgokon is képes vagyok stresszelni, lehet, hogy megfelelési kényszerem is van. Fejben tudom, hogy nem kellene mindenki véleményére adni, és hogy senki nem tökéletes, de mindig szorongok, hogy minden rendben menjen. Ma még mindig azon agyalok, hogy tegnap a melóhelyen mit cseszhettem el.

Van valami jó receptetek arra, hogy kevesebbet szorongjak? Mert sokat szenvedek attól, hogy ilyen vagyok.


2013. jún. 15. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Mg+B6 vitamint szedek, hogy növeljem a teljesítményem graprefruit+ginzeng cseppet használok. Rohadt maximalista vagyok, nem is szeretek bizonyos feladatokat kiadni a kezem közül, mert idegesít, hogy mire elmagyarázok valamit, addigra meg is csinálom. Ja, és van aki erre még rá is játszik, pedig szerintem gyakorlatiasan magyarázok, ésszerűen.

Próbálj egy olyan kikapcsolódást, hobbit, testedzést keresni, ami teljesen kikapcsol. Nekem ez bejött. Nem utolsó sorban energikusabb vagyok tőle.

2013. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hobbim van, a testedzés jó ötlet! Köszi
2013. jún. 15. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából annyi a stressz, hogy ha mindig mindennel foglalkoznék, már szívrohamban meghaltam volna.

Szóval úgy, hogy igyekszem mindig csak egy-két dologra, a legfontosabbakra koncentrálni, azzal, hogy "a többit is megoldom majd, idejében". Néha működik, néha nem. :D

De mondjuk emiatt - teljesen önszorgalomból - hatra járok reggel dolgozni, és és, fél hétig benn vagyok este, pedig a munkaidőm hivatalosan 9-17...

2013. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Amado atya ***** válasza:
45%
Munka után 3 sör+2 Jäger.
2013. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írogass fórumokon.
2013. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha stresszes vagyok, akkor délután le megyek kosarazni, ha van ott pár gyerek akkor meg kérdezem hogy be állhatok hozzájuk játszani, vagy egyedül kosarazok. Télen futni szoktam.
2013. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Meny el a budiba és csak engedd ki ;)
2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!