Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elbutultam.4 külföldön eltöltö...

Elbutultam.4 külföldön eltöltött év után úgy érzem, hogy jelentősen csökkent a szellemi teljesítményem. Idiótán fejezem ki magam. Ez tartós lehet? 26F

Figyelt kérdés
Mielőtt kimentem a beszéd volt az egyik fegyverem, mindenki csodálta a szókincsem és azt ahogyan érvelek.Ma már teljesen átlagos "proli" módján beszélek sőt szavak sem jutnak eszembe.Szégyellem magam, szégyellem kinyitni a számat.Az olvasottak nem ragadnak már meg annyira a fejemben és már képtelen vagyok összefüggésekben gondolkodni mint régen.Az elmúlt 4 évben mást sem csináltam csak kemény fizikai munkát végeztem és az egyetlen inger ami ért az a rádió amiből 4 éven keresztül esküszöm, hogy a nap minden egyes órájában szinte időrendi pontossággal ugyanazok az ún. "dalok" szólaltak meg.Beszélgetni nem igazán volt kivel.Véglegesen elbutultam?
2013. jún. 21. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze, én, 1 és 5 vagyok, azóta két gyerekkel tovább hülyültem.

Csináltam egy OKJ-t meg egy nyelvvizsgát és hobbiszinten írok, de munkában van, hogy a főnök után megyek, mi is volt az első amit mondott, mert mire a végére ér, elfelejtem.

Meg úgy egyébként mindenben hülyének érzem magam, mások emlékeznek történelmi dátumokra, költők szülinapjára, dactilusokra, nekem meg kb. megvan az Anyám tyúkja és a másodfokú egyenlet megoldóképlete. Az integráláshoz hozzá se tudnék szagolni, most megy elsőbe a gyerek, talán az még menni fog. :D

2022. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 29 és kb 2 éve kezdtem el azt érezni, hogy nem megy úgy a tanulás, mint régen. A memóriám se olyan jó.

Gondolkodok azon, hogy elkezdek olvasni, rejtvényt fejteni és tervben van egy Excel Makro kurzus képzés elvégzése is, hátha segítenek ezek vmit

2022. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!