Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom a szüleim előtt...

Egyik barátom a szüleim előtt mindig nyájasan viselkedik, de velem meg tök lekezelő. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú, én lány vagyok. Szüleimmel mindig nagyon kedves, normális, aztán mikor ők lelépnek, velem úgy beszél, mint valami hülyével. Nincs köztünk semmi, már jó pár éve jóban vagyunk. Természetesen nem az bánt, hogy a szüleimmel udvarias, hanem hogy mikor elfordulnak, akkor meg előjön a bunkó énje és még akkor is bunkózik, mikor pl. főzök neki valami finomat. Mindig átjön, elvagyunk, elmegyünk valahova és egy ideig normális, aztán bunkó lesz. Néha azt mondja, hogy "b.zdmeg", meg hogy mekkora gyökér vagyok, mikor nem is csinálok semmit. Igazából nem értem a viselkedését, nem szoktam őt átvágni vagy kellemetlen helyzetbe hozni,, teljesen váratlanul elkezd velem ilyen hangon kommunikálni. És mikor így beszél velem, a szüleim őt pártolják, mert előttük mindig tökéletes.

19/L


2013. máj. 7. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ki kötelez rá h ezt elviseld ? Komolyan tök köcsög veled, kihasznál és te meg nem lépsz. Mondd meg neki h rohadjon meg ha ennyi tisztelet szorult belé és kész nem kötelező vele jóba lenned de ha meg úgy döntesz h a barátja akarsz lenni akkor elviseled ezt és ne nyafogj. Komolyan, nem köt semmi hozzá ami miatt nem küldhetnéd el a francba ha kutyába vesz
2013. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amiket leírtam, ha poénból mondaná, nem lenne bántó, de ő felvesz egy ilyen agresszív fejet és szinte meg akar ölni. Pl. volt olyan, hogy elhívtam valahova, de végül nem tudtam menni, erre azt mondta, rohadjak meg. Szüleim előtt meg mintagyerek.
2013. máj. 7. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen emberekkel nem barátkozom. Ezt javaslom neked is.
2013. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem kéne vele barátkoznom, de már 6 éve jóban vagyunk. Én csak meg akarom érteni, hogy miért ilyen velem. Akármikor kérdezem, azt mondja, hülye vagyok és beképzelem (ilyenkor megint lehord a sárga földig).
2013. máj. 7. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:

jóba vagytok? Hát persze pont azt szűrtem le én is

szerelmes vagy belé? vagy anyagilag függsz tőle? Két hét alatt erősebb barátságokat köthetsz mint ez, kivéve ha élvezed a megalázást

2013. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Építsd le.
2013. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt egyszerűen nem értem: bunkó veled a másik, te meg hagyod. Hát, akkor nagyon buta vagy, lányom.

Nekem egy kollégám van, aki bunkózni szokott, de én nem hagyom. Olyankor ő megsértődik, aztán megint hetekig normális. Aztán megint rájön a dolog. De mivel a kollégám, nem tehetem meg, hogy ne beszéljek vele (mondjuk minimalizálom a dolgot), de ha neked senkid ez a fiú, aki bunkózik veled, akkor mi a rákért töltöd vele az idődet?

2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz.

Ha a szüleidnek mondaná, hogy ba*d meg, mekkora gyökér vagy, akkor ők nyakon vágnák és kirúgdosnák a házból. Ha előttük mondaná ezt rád, valószínűleg akkor is.

Neked viszont nyugodtan mondhat ilyeneket, mert hagyod.

Ha szerinted ez így normális, és ennyire nincs önbecsülésed 19 éves NŐKÉNT, akkor lelked rajta.

2013. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tudjátok, nagyon sokszor összevesztem vele emiatt és akkor egy időre visszavett. Rajta kívül egy srác sem engedett meg velem soha ilyen hangnemet.


De nem könnyű ennyi év után örökre összeveszni, mikor szinte olyan nálunk, mint egy családtag és valami oka csak van, amiért pont velem ilyen kretén sokszor, de nem értem a miértjét. Nem egyfolytában, mert van, amikor dicsér, de ha valamiért is kicsit pipa, elkezd oltani nagyon durván.

2013. máj. 7. 13:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, kislány, ha te hagyod, hogy bunkózzanak veled, akkor fognak is. A te életed, jogod van magadnak megnehezíteni azt.
2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!