Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy attól lesz erős és domináns férfi valaki, ha bunkó és lekezelő vagy akár agresszív?

Figyelt kérdés

Milliószor lehetett már itt olvasni ezt magyarázatként, mindenki ismeri, tehát nem is mennék bele.

Most őszintén: ha egy férfi igazán megerőltetné magát, akkor ő is lehetne durva, bunkó vagy akármikor lepofozhatná a nők legnagyobb részét. Mégsem teszi, mert a neveltetése, a személyisége miatt nem fér össze az értékrendjével. Úgy nőtt fel, hogy szeresse és tisztelje a nőket. A nők komoly részénél ez gyengeség. De miért?

Gyakran jutott már eszembe az is, hogy előbb utóbb valóra válik az itt gyakran feltett kérdés "Van-e még normális férfi?" És a válasz NEM lesz, mert addigra vagy elmennek vagy átalakulnak ők is állattá.

Ez talán jobb lenne?


2013. jún. 12. 22:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem hisszük azt,olvasd el újra az ilyeneket,azt írjuk hogy nem ettől lesz valaki férfi
2013. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy te most itt mit mondasz, de sok példa van az ellenkezőjére.
2013. jún. 12. 22:56
 3/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te ezt honnan veszed? Ki nem állhatom a bunkó, lekezelő, agresszív embereket, és amennyire tudom, az összes barátnőm, ismerősöm is ezen a véleményen van...

Igen, megpofozhatnának, de nem teszik, és ez nem gyengeség. Az a férfi a gyenge, aki meg tud ütni egy nőt. Az biztos, hogy ha engem megütne egy férfi visszaütnék, még akkor is, ha tudom, hogy gyengébb vagyok... meg az is, hogy soha az életben nem beszélnék vele többet, meg valószínűleg mennék is a rendőrségre feljelenteni. Az a baj, hogy az egész társadalom kezd "elbunkósodni", és a normális emberek teljesen önbizalomhiányosak, és jönnek ezek az ötleteik, hogy ha bunkók, durvák lennének, jobban kellenének a nőknek, pedig nem! Az igazi nőknek az kell, aki tiszteli, nem az, aki bunkózik vele. És ez szerintem fordítva is igaz. Amennyire észrevettem, lehet, hogy a pasik csorgatják a nyálukat minden második üresfejű liba után, de aki normálisabb, az hosszabb távon amellett marad, aki értelmes, kedves, és tiszteli...

2013. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én a dominánsabb, határozott férfiakhoz vonzódom, de még egyik partnerem sem pofozott fel, nem volt durva velem, tisztelettel bántak velem.
2013. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De akkor miért az ilyen "ki ha én nem figurák" a nyerők náluk?

Nézd, én nem sértegetni akarok, a téma maga érdekel.

2013. jún. 12. 23:04
 6/25 A kérdező kommentje:
82 %, és más emberekkel milyen?
2013. jún. 12. 23:07
 7/25 anonim ***** válasza:

mért kérdezed ha nem fogod fel hogy nem ez a nyerő?

a fejedbe vetted hogy ez így van úgyhogy mindegy hogy mit írunk

2013. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"82 %, és más emberekkel milyen?"

Határozott, társasági, beszédes, vicces, azonnal jól kijön szinte mindenkivel, ugyanakkor az a típus, akiben van egy jó adag büszkeség, nem jár jól, aki beleköt. Pedig nem egy kisportolt izomagy, még csak nem is magasabb nálam, de van egy határozott fellépése.

Akiket szeret, azokkal viszont kedves, gondoskodó, türelmes, ragaszkodó.

2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyébként azt még elmondanám, hogy sem a párom, sem az előző barátaim, akiket én határozottnak, magabiztosnak, dominánsnak éreztem, nem voltak verekedősek. Olyat már láttam tőlük, hogy volt akkora szájuk, hogy náluk jóval nagyobb darab gyerek is visszavonulót fújt, de olyat nem, hogy verekedésbe bonyolódtak volna, odáig egyikük sem ment el, hogy valakivel ökölre menjen és én ennek azért örültem is.

8-as voltam.

2013. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
79 %, nagyon sok a durva ellenpélda. De szeretném hinni, hogy tényleg igazat mondtál.
2013. jún. 12. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!