Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ő milyen ember...

Szerintetek ő milyen ember vagy milyen barát?

Figyelt kérdés
Regota ebbe a suliba jarok, majd hetedikbe jott egy uj diak az osszeszokott kozossegbe. Mara ugymondd baratnok lettunk(3 ev telt el azota) ket eve padtarsam. Elviselhetetlen flegma es lekezelo stilusa van, de ugy voltam vele hogy megszokom, de mara mar vegkepp elviselhetetlen. Ha a masik batatai ott vannak, velem megcsak nem is beszel(evfolyamtarsak) de ha nincsenek ott, akkor velem van. Barmit mondok, lekezel. Elkezd flegmazni, kirohog, es megsert.. Nem erzem jol magam vele. Idokozbe lett egy baratom, de sajnos eleg hamar szakitottunk. Semmi tamaszt nem kaptam tole. Ha osszevesztunk, azt mondta hogy 'mar megint veszekszetek?!ch.rohejes.' soha nmvolt tamaszom. Legjobb baratnojenek tart az osztalybol. Ez mostanra osszejott bennem, es mikor elolvasta hogy mit beszeltem a volt baratommal(exemmel) vegkepp kiakadtam. Nem tuti hogy elolvasta, de minden jel arra utal. Amikor meghallotta hogy a baratom sirt mar miattam, hangossan felrohogott. Mikor nagyon nem vicces...sot.. Eletebe nem volt meg szerelmes. Osztalybol eleg sok emberrel joba lettem az utobbi idobe, de akit legjobb baratomnak tartok az osztalybol, fiu. Ha jovore melle ulnek, vagy vele lennek, felek hogy meglenne az emberek velemenye rolam.. ES lehet hogy az illeto csaja is kiakadna. De mi soha nem leszunk tobbek baratoknal. Ugymondd testverek vagyunk egymasnak.. Parkapcsolatba is tanacsot adunk, es mindenbe. de ha mellette maradok..meg egy ev ugy hogy egy nullanak erzem magam miatta.. Szerintetek mit tegyek? Vagy hogy mondjam el neki hogy valtoztasson mert elveszithet..? Vagy miert ennyire flegma, es valaha megvaltozik? Koszonom elore a valaszokat:)

2013. jún. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

2 választás van.

Vagy azt csinálod vele amit ő másokkal vagy dobd a fenébe.Lehet hogy csak érdekből van melletted az ilyen embereket rostálni szoktuk...

Vagy lehetnél őszinte és elmondod mindezt neki,és lesz ami lesz.

2013. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írsz róla, ő nem érdemel meg téged. Nekem is volt egy ilyen barátnőm és a barátaim/családom unszolására meg is szakítottam vele a kapcsolatot, mert elszívta minden erőmet, és az önbizalmamat. Azt ajánlom, hogy kis lépésekben távolodj tőle, de ne teljesen, picit érezze, hogy nem ő a legfontosabb. Persze tolerálni kell valamilyen szinten, de ahogy te elviseled az több a kelleténél. Beszéltél már vele erről? Ne félj, hogy kiröhög, mond meg neki, hogy te nem olyan vagy mint ő és, hogy lehet, hogy ez neki jól esne, de te neked nem. Sok sikert kívánok. 14/L
2013. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94% és lány :) Valami tündér lehetsz :)
2013. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!