Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan befolyásolja a gyerek...

Viktorkaxxx kérdése:

Hogyan befolyásolja a gyerek fejlődését, hogy apa vagy anya mellett nő fel?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 19:31
 1/3 Justicar ***** válasza:

Hát én apámat ritkán láttam, mert más városban dolgozott, és csak hétvégente tudott hazajönni, így anya és nővérem mellett nőttem fel. Aztán 6-7 éve amikor elváltak, utána meg már még ritkában látom (2-3 hét 2napra).


Nem tudom igazából, nagyon sok mindenben térek el az átlagtól, ugyan ez padtársammal is, csak ő anya nélkül nőtt fel. Gátlástalanak vagyunk, szeretünk a középpontban lenni, és szórakoztatni másokat. Viszont hál' isten semmi torzult nemi identitásom sincs. :D Bár nem kizárt, hogy ez egyedi eset. Ki tudja, lehet, hogy valaki olyan körülmények miatt nőtt fel egyik szülő nélkül, hogy az tragikus, így akár teljesen befelé forduló ember lehet. De ez sem mindig igaz, mivel egy barátom anya / apa nélkül nőtt fel, és mégsem olyan. Bár igaz, hogy néha oszlopként kell tartanom őt, hogy ne zuhanjon magába, de ez a legkevesebb!:-)

2013. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy nő vagy férfi, hanem hogy milyen ember.
2013. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2 mondja.

Én pl. apámmal jobban kijöttem, de miután elhunyt, egyedül maradtam anyámmal, a férfi példakép szerepét egy közeli férfi rokon vette át, és tinédzserkorom nagy részét pedig anyám gyűlölésével töltöttem.


Ha nem lett volna anyám olyan, amilyen, teljesen más irányba megy el az életem. Nem mondom, hogy rosszabb, vagy jobb lett volna abba az irányba sodródni, de biztos más lett volna.


Ha nagyon érzéketlen, nyers, és mondjuk ki, hülye pcs szeretnék lenni, azt mondanám apámmal maradni jobb lett volna.

2013. aug. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!