Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő úgy gondolja,h teljesen oké,ha leissza magát,és ezt viccesnek tartja.Valahogy le kéne erről beszélnem,csak nem akarok túl anyáskodónak tűnni,mivel akkor egész biztosan nem fog meghallgatni.Hogy csináljam? Mellesleg,13 évesek vagyunk mindketten.

2013. máj. 30. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Úristen 13 évessen??!!

Szerintem játszad el előtte hogy te is berúgtál, és viselkedj szörnyen (persze akkor amikor ő józan). Nekem is volt ilyen a baráti köreimben ott bevált.

2013. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
huh,köszi ezt majd kipróbálom. :)))
2013. máj. 30. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen talaj részegre inni magát, ez vicc esküszöm.

Erről nagyon nem tudod lebeszélni. Amit az első írt az jó megoldás, de nem biztos hogy rögzülni fog benne.

Drasztikusabban kell ezt bemutatnod, és szerintem a legjobb erre az ha fogod és felveszed videóra amikor részeg, és ha már józan akkor szépen megmutatod neki.

Hidd el ha akkor nem tér észhez akkor már komolyabb baj van.

2013. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
13 évesen részeg??????? Mondd neki, hogyha ez mégegyszer megtörténik, akkor felveszed a telóddal, és megmutatod az anyjának.
2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Ácsi!

Még mi is megállunk max. egy pohár bornál...Komolyan beszélgess el vele, ha nem megy hagyd a fenébe nem éri meg hogy belőled is ilyen legyen.

És az ivással minimum 2 évet várjatok akkor is max. egy pohárral! Ne csesszétek el az életeteket!

16/F

2013. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,reméltem h ilyeneket írtok,már kezdtem azt hinni néhány ember társaságában,h én vagyok a hülye,amiért nem akarom leinni magam..
2013. máj. 30. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:

"ezt viccesnek tartja"


Nincs is mókásabb látvány egy 13 éves csajnál aki matt részegre issza magát majd a saját hányásában fetreng, és ez nem irónia. Nevetséges látvány amin csak röhögni lehet mivel nem az én kölyköm. Az más kérdés hogyha az enyém lenne a fal adná neki a másikat. Nincs gyerekem de erről azért lehet kiforrott véleményem.


Hogy csináld? ha nagyon kiüti magát hívj hozzá mentőt, hidd el egy gyomormosás után leszokik az ivászatról :D

2013. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
youtubera a disznaját!
2013. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szokik le sajnos....de a kórházi kezelés tényleg sokszor hatásos. Ha hozzánk hoznak ennyire részeg gyereket ["gyerek": 18 éves korig, ezért a szóhasználat], másnap mehet haza, addig ugye infúzió, melegítés stb. Gyomormosás, csak ha magánál van....de általában ők nincsenek annyira maguknál. És sajnos minden héten jön egy-két veletek egykorú (persze fiatalabb és idősebb is). De NEM ez a normális, és nemcsak az agya ill. a mája bánja, hanem az egész élete is: gondolkodásmód, barátok, (élet)célkeresés stb....amik fontosabbak egy-egy "jó" bulinál [de hogy mi a jó abban, ha valaki ennyire részeg, azt sosem fogom megérteni...]
2013. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Oltogasd, baszogasd, aztán egyszer csak észre veszi magát vagy nem, de még akkor is jobban jársz mert nem egy "ilyennel" kell majd lógnod..... VAGY diszulfirám (mindenféleképpen beszélj a háziorvossal), asszem attól hamar elmegy majd a jókedve :D , lehet egy életre megutálja az alkoholt....
2013. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!