Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez akkor így annyira nem rossz?

Ez akkor így annyira nem rossz?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha nem hazudok, csak picit elferdítem az igazságot, de tényleg csak picikét a saját javamra és egy másik ember kárára, aki amúgy azt is megérdemelné, hogy élve boncolják fel.

Azért kell elferdítenem, mert ha igazat mondok és is rossznak tűnök, de amúgy én nem voltam a dologban az, csak ő, ő viszont olyan, hogy "ő a szent" szóval így megérdemli..

Na akkor ez így nem annyira rossz dolog? Mert amúgy utálok hazudni és utálom magamat mikor hazudok,d e most rákényszerülök..



2013. júl. 5. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miben érzed magadat hibásnak? Hogy nem szúrtad le? Vagy mitől van bűntudatod? Mert kicsit kiváncsi voltál?


Tényleg nem értem.

2013. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hát valahol én sem értem:D De most komolyan. Talán azért, mert azt hittem, hogy normális és hogy nem tenne ilyet, vagy hogy nem rúgtam még előtte valagba, én nem tudom..
2013. júl. 14. 01:02
 23/23 Alaque ***** válasza:
Jó, akkor áldozatot hibáztattam, na, de mostantól akkor más megközelítésből tekintsünk a dologra: hazudni (füllenteni, csúsztatni stb., mindegy, ne lovagoljunk a szavakon) ildomos-e vajh?
2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!