Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyen rosszin...

Az emberek miért ilyen rosszindulatú szemétládák?

Figyelt kérdés
Akárhány kérdést tettem fel eddig, egyikre sem jött normális válasz, csak a bunkózás. Meg aztán a privát üzenetek, amiben nem a legszebb szavakkal illettek...
2013. júl. 6. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja, elviseled, vagy meglépsz innen, vagy te is ezt csinálod. Ennyi, nincs más választás.
2013. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Atól függ, hogy MILYEN kérdéseid voltak, ha nagy hülyeségek, akkor ne csodálkozz.

Normális kérdésekre ugyan jön néhány hülye válasz is, de legalább a fele értelmes szokott lenni.

2013. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tessék, már megint. Egyből azt kell feltételezni, hogy az én kérdéseim voltak nyomorékok. Nem raktam fel képet a cicimről, és kérdeztem meg, hogy jó-e... bezzeg ha más lányok ezt csinálják, nekik megy bőven a dicséret, pedig csak hülye r*bancok... Annyit kérdeztem múltkor, hogy milyen gyakorlatokat javasolnának... Mert formálódni, fogyni szeretnék nem túl szigorú diétával és rendszeres mozgással. És basszus, ebből csak azt szűrték le, hogy "nem túl szigorú". Meg hogy ez így nem fog sikerülni, már előre megmondták. Aztán mondtam, hogy köszönöm, de inkább erre nem vagyok kíváncsi. Utána meg jöttek a trágár levelek üzenetben... Szánalmas.
2013. júl. 6. 08:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán mert tapasztalatból beszéltek, de te csak azt akarod meghallani, amit elképzeltél magadnak. Ha nem érdekelnek a vélemények, nem fogadod el, ami neked nem tetszik, ne kérdezz. Csinálj, amit akarsz.
2013. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belbolyhocska válasza:

Nyugi, nem kell így kiakadni...

Valószínűleg pont olyanokat fogtál ki, vagy tényleg hülyeségeket kérdeztél. És most ha megint írnád, hogy "már megint én írtam hülyeséget" blablabla, elolvasta már szerintem mindenki.

Tehát.. én sose bántok meg itt senkit, csak olyat aki egy pedofil szemét, vagy hasonló. Próbálok minél több embernek segíteni, persze van olyan kérdés ahova tudnék cifrákat írni, de nem teszem meg. Van olyan, hogy még magamba se tudok reagálni rá, akkora baromságokat kérdeznek néhányan.


Ha mondanál példákat, hogy miket kérdeztél akkor lehet, hogy tudnék rendes választ adni, én azért vagyok itt, hogy segítsek embereknek. De lásd be, ha idegeneknek így hisztizel, akkor a magánéletbe is ezt csinálod (ezt senki se fogja hosszú távon elviselni). Ezen mindenképp változtass. ;)


Nem akarok senkit se kioktatni félre ne érts!

2013. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyk-n és sok anonim fórumon az emberekből kijön az, amit szemtől-szemben nem tenne, mert önkontrollja fékezi. Itt elszabadul, elég helytelen módon.

De a kérdésed nem helyes - csak a fórumokra, ott is csak részben.

Amilyen tekintettel nézel a világra, a világ olyan tekintettel néz vissza rád.

2013. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kérdéseimre se jött túl sok normális válasz. Már megszoktam, nem nagyon érdekel.
2013. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sok értelme volt újra reggelnem?
2013. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ki kardot ránt, kard által vész el...

Tudom, szánalmas...

2013. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, vannak ennél nagyobb gondok is az életben, csak néha elgondolkodom, hogy minek is regisztráltam. :)
2013. júl. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!