Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy barátod úgy viselkednik...

Ha egy barátod úgy viselkednik veled, mindha nem számítanál neki, miért lesz baj neki, ha nem számíthat rád?

Figyelt kérdés
örök rejtély..
2013. júl. 7. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a mintha nem számítanál az nem egyenlő azzal, hogy nem számítasz. Konkrétan mire gondolsz? Hanyagol mostanában, kevesebbet találkoztok, nem keres? Ennek rengeteg oka lehet... Elvárni talál azért várja el hogy mellette legyél, mert talán valamikor ő is melletted volt nehéz időkben..talán.
2013. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az első mondattal talán igazad mondtál.. én is elég(nagyon) érzékeny vagyok bármire, de ha egyszerűen ezt érzteti, akkor nem tudom.. de ez még rendben lenne, hisz ő dönti el, hogy álljon hozzám, de akkor miért idegesiti a puszta passzív hiányom?

Az utolsó rész elég semmitmondó nekem.. Nincs olyan nagy "igazbarát" viszonyunk, de nekem szinte, legtöbbszőr senkivel sincs az a "jóban-rosszban egymásmellett" feeling. Inkább csak ítékezés, azt hiszem.

2013. júl. 7. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!