Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez így? Így lehet...

Normális ez így? Így lehet teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta animemániás vagyok, és mindegyikbe nagyon beleélem magam, és mikor egynek vége van, úgy érzem, mint ha megállt volna minden.. Egyébként undorodom az itthoni társadalmi világtól, sokak szerint képzeletbeli világban élek, és zárt osztályon fogom végezni telenyomva nyugtatókkal..xD De jobban belegondolva így tényleg nem lehet élni.. De egyszerűen fáj a szívem azért, hogy ami mese az az is marad, és hogy én nem az adott karakter életét élem. Tudom beteges vagyok szerintem is és már nem is tudok így élni, de nem tudok elszakadni a számomra "ideális világ" vágyától, hiába tudom, hogy lehetetlen vágyaim vannak.

2013. júl. 17. 14:27
1 2
 11/15 anonim válasza:

14:57-nek üzenem, hogy ő a beteg!


Kérdezőnek:

Nem, ez nem rossz, de nem is teljesen jó dolog.

Az hogy nem bírod abbahagyni, az azt is jelenti, hogy neked jobb a közérzeted (mondhatod lelkiismeretnek vagy aminek akarod), hogyha nézed, és nem akarod, hogy a való világi gondok rád szakadjanak. A rossz az az, hogy így nem éled teljességében az életed és az olyan dolgok amik jó ha megtörténnek, elkerülöd. Ezt nevezhetjük úgy is összefoglalva, hogy nem akarod másik kritikáját hallgatni. De ezeknek pont az a lényege, hogy az esetlegesen bekövetkezendő történések felkészítsenek, hogy hogyan kezeld a dolgokat. Sosem baj, ha kifejezzük magunkat. Te így fejezed ki az érzéseid, mások úgy, hogy emo-sok vagy vágdossák magukat vagy isten tudja mit művelnek.

2013. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonló képpen vagyok ezzel, főleg mikor vége egy animének jhaj.

Pedig ha valaki rám néz, nem mondja hogy hű de fura, mert tök átlagosan nézek ki.

De mégis vmi a jó abban ha tényleg átlagos valaki?

Több1000 majdnem ugyanolyan ember van, akik mindenféle elvárásoknak akarnak megfeleni mert hogy ők milyne jók, meg menők. Minek beállni a sorba ezer egyediknek?Hmmm?

Vannak már ott éppen elegen, vagy nem?

Én szeretem az animéket, magákat, Nicki Minajt (vagyis mindent/mindenkit amit leszokás szólni. EZ van.)

Akinek meg nem tetszik azt elmehet a...


Ilyen egyszerű a dolog. :)


(Amúgy milyen animéket szeretsz?)

2013. júl. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Elfen Lied -> örök kedvenc

Pokémon (ez a kettő

Digimon nagyon alap azthiszem...xD)

most a Vampire Knight fogott meg nagyon..:D

Karin Chibi Vampire

Duel Masters

Mermaid Melody

Tokyo Mew Mew

D.N. Angel

Dragonball, DBZ (a gt nem tetszik)

Suzumiya Haruhi no Yuutsu

Lucky Star

Death Note

Shugo Chara

Slayers

Kaleido Star

K-ON

meg ilyesmik..:D

2013. júl. 19. 14:17
 14/15 anonim ***** válasza:
pfff, tipikus...aki nem néz animéket az szerintetek már unalmas és ugyanolyan mint a többi ember? jézusom..:D megsúgom NINCS KÉT UGYANOLYAN EMBER....csak kevésbé vannak elkalandozva egy nemlétező álomvilágban, és a való életben ragadják meg a lehetőségeiket...a valóságban is lehet valaki érdekes ember, nem kell ahhoz szokatlan hobbi...aki szerint meg az unalmas, hogy a szeretteivel élhet, olyan környezetben ahol elfogadják olyannak amilyen (család, társ, gyerek), azt csak sajnálni tudom....valaki nem azért vágyik erre mert "agymosott", hanem mert szimplán egy egyszerű, normális ember! -.-" semmi baj nincs az átlagossal sem, néha az is kell, és aki neked "unalmas", lehet hogy másnak a legértékesebb ember a világon...attól hogy animét néz valaki, és azt hiszi hogy ez menő, meg "egyedi" (holott egyáltalán nem az), nem kellene lenézni a többi embert...herótom van az ilyen korlátolt egyénektől -.- mindenki élje úgy az életét ahogy akarja, de ne szólja már le a másikat, csak mert ő azt szeretné amit a többség...vagy esetleg hasznosabban szeretné eltölteni az idejét.
2014. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Èn a tipikus divatmajmokról beszéltem akikből 12 egy tucat, ès legfontosabb hogy mindig menőzzenek és leszólják a többieket mert miért ne.

Az igaz hogy valami egyedi mindenkiben van, de vannak akik ezt mèlyen elzárják...


Szóval te valamit nagyon félre értelmeztél.

(21-es)

2014. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!