Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék teljes életet...

Hogyan tudnék teljes életet élni, hogyan tudnék boldog lenni lányok nélkül, ha nekem a magány a sorsom a genetikai adottságaim miatt?

Figyelt kérdés
Igen, már rájöhetettek, hogy ronda vagyok, egy újabb genetikai selejt, aki alányok szemében csak egy undorító, érzés nélküli báb, akit ők kedvükre bánthatnak, csúfolhatnak. Rengetegszer megkaptam már, hogy ronda vagyok, úgy beszéltek velem, mintha egy undorító kis férek lennék. Megutáltam a lányokat, érthető mód és már tarto is tőlük, nem is tarotk egy lánnyal sem kapcsolato, kegyetlenek és csak a helyes fiúkkal jópofinak úgyis. A problémám, hogy depressziós vagyok, halálfélelmeim is vannak és értelmetlennek tartom így az életem, minden egy nap kimegyek az utcára, a városba és szerelmes párokat meg szebbnél szebb ányoakt látok, de eszembe jtu, hogy milyen kegyetlenk velem és ráeszmélek nekem ezeknél semmi esélyem, a mgány a sorsom. Annyira fáj, hogy csúnyának tartank és nem akarnak tőlem semmit, legalább haverkodnának velem, nem éreztetnék, hogy egy féreg vagyo, semmi tiszteletet nem mutatnka felém, még egy kutytá is többre tartanak tőlem és kedvesebbek ahhoz is. Fáj, hogy mindig is egy rendes barátnőre vágytam, sajnos érzelme,s szeretgetős fiú lennék, de persze ezt is titkolom, hisz ez gyengeség és hát a külsőm miatt úgysem kíváncsi egy lány sem rám, talán jobb, hogy nem tudják, még ezzel is bántanának, hogy milyen szánalmas vagyok. Lényegében rájöttem a csajozás titkára, helyesnek és kell lenni és a lányok szeretnek téged.

2013. jún. 22. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Én csak annyit látok Benned, hogy ,,Te jó ég! Már megint egy siránkozó lányos fiú!" :(
2013. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Rendben, ronda vagy. De muszáj ezt mindennap leírnod? Megerősítést vársz, vagy mi?
2013. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

biztos hogy találni fogsz majd pont ugyanilyn csunya lányt. és akkor majd megszokjátok egymást..


Viccet félretéve irány egy pszichiáter. az majd segit

2013. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos ilyen kegyetlen a világ, sokáig én is hasonló helyzetben voltam. De soha ne add fel! Esetleg csúnyább lányokkal nem tudsz ismerkedni?
2013. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

ezt már kiirtad párszor. Még mindig ugyanaz a válasz mitn akkor.

remélem tudsz angolul. Nézd meg a barátnőjét, manapság már a közös babát tervezik..... [link]

Nme a külsöddel van abaj hanem a hozzáállásoddal, amig igy marad egyedül is maradsz. ha ö talált társat akkor te is találnál, csak te esélyt sem adsz rá mivel ugyis ugy állsz hozzá hogy te nem kellhetsz senkinek.

Vagy nézd meg Ninck Vuicic-ot. Kéz nélkül láb nélkül is van felesége sőt már gyereke is született idén.

2013. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Keress egy pszichológust!
2013. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Napi önsajnáltatás című rovatunkat látták...
2013. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány kilós vagy?Milyen magas?
2013. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a kérdés alapján azt hittem, hogy egy valamilyen fogyatékkal élő személy vagy valamilyen halálos beteg valaki fog itt írni. akinek esetleg volna oka tényleg, hogy kétségbeessen.

ha kimész az utcára, láthatod, hogy a legtöbb férfi egyáltalán nem ad magára, és tényleg nagyon xarul néznek ki (a többség). mégis, jobbnál-jobb nőik vannak. tehát a kinézet nem számít túlzottan a magyar férfiak esetében (külföldön már inkább).

te tudsz járni, egészséges vagy. az életedet te alakítod.

a siránkozástól nem lesz jobb. csinálj valamit, szedd össze magad, és tényleg menj el egy pszichológushoz, ha egyedül ebből nem tudsz kimászni.

ugyanis a normális nők nem azért akarnak kapcsolatot, hogy ápolőnők meg lelki szemetesládák legyenek, hanem azért, hogy valaki még boldogabbá tegye őket, mint amilyen boldogok egyedül. és erre a derűs, pozitív emberek képesek. legyél te is vidám, derűs.

2013. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha depressziós vagy úgy nem is lehetsz boldog mert az a boldogság ellentéte.


Legyél belül szép! Ha van önbecsülésed akkor mások is becsülni fognak. A hitvány és patkány emberek, azokra szállnak rá, akiken érzik, hogy nincs annyi tartás bennük hogy megvédjék magukat!


A Zámbó Jimmynek is mindig a fejéhez vágták a riporterek hogy ronda. Mire ő :


Ugyan kérem mondja már meg nekem hogy miért vagyok én ronda???

Van egy gyönyörű feleségem, két szép gyerekem, a koncertjeim után nem tudom lerázni a nőket!


Miért lennék én ronda?


Mire a riporter kénytelen volt témátváltani...

2013. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!