Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg flegma lennék?

Tényleg flegma lennék?

Figyelt kérdés

Történt 1-2 dolog,ami miatt teljesen ellentéte lettem annak az embernek,aki voltam.Már szinte figyelembe sem veszem más emberek véleményét,maximum azokét akiket ismerek,és elsősorban magamnak próbálok megfelelni.Sok dolog nem érdekel,más dolgok foglalkoztatnak engem mint a többieket,de attól ugyanúgy tudok beszélni az ő dolgaikról is.Az ismerőseim akik elmondják mi a bajuk,általában objektivitással tele mondok véleményt,érzelmek nélkül..

Ez most flegmaság lenne?



2013. júl. 19. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A flegmaság egy viselkedési forma. Bármit mondhatsz, őszintén, becsületesen, akár hazudhatsz is, nem mindegy hogyan teszed. Lehet úgy hazudni, hogy közben tisztességesnek, becsületesnek tűnj, de lehet objektíven, tárgyilagosan őszintén közölni valamit: flegmán.
2013. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!