Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abból, hogy egy 10/10-es nők jelentős része nagyon agresszív, bunkó és nagy az egója, flegma és még sorolhatnám?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 07:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem lehet általánosítani
2013. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem ne azzal foglalkozz, hogy a nők mennyire flegmák, hanem azzal, hogy "egy... nők..." szóösszetétel nem létezik... amúgy ez nem törvényszerű... nagyon sok gyönyörű nőt ismertem, akik nagyon is kedvesek voltak... persze nem velem akartak lefeküdni, nem nyomultam rájuk, csak kedves voltam velük, és nem is pláza mászó macák voltak...
2013. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mert tudja, hogy "bármit/bárkit" megkaphat, attól függetlenül is, hogy hogyan viselkedik.
2013. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
azokkal a nagyo kedves gyönyörű hölgyekkel lehet nem árt, ha szemfülesebb az ember, mint a flegmákkal :D sokszorta ravaszabbak :D és fele annyira se őszinték, mint a bunkó típus
2013. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Senki nem bunkó ha tudod hogy kell hozzájuk szólni.

Pl én sem vagyok tapló ha úgy szólnak hozzám ahogy én azt szeretem.

Nagy az egója? Ez igaz. De miért is ne lenne az? Csak tudja magáról, hogy szép.

2013. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Aki agresszív, nagy az egója és flegma az nem lehet 10/10-es.

Az igazán értékes nőknek nincs szükségük ilyen túlkompenzálásokra, hisz tisztában vannak az értékeikkel.

2013. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
"Senki nem bunkó ha tudod hogy kell hozzájuk szólni." ... :D ez röhejes... még azt is előre tudni kell... és mi lenne, ha mondjuk a csaj szólna vissza normálisan? onnan talán mind a 2nek jobb lenne a kedve is. Hölgyek, amit műveltek, az gáz. :D Amúgy meg, ha valakinek nagy az egója (bármi miatt) az nem azt jelenti, hogy tisztában van az értékeivel... az csak azt jelenti, hogy minden pillanatban a világ tudtára akarja hozni, hogy ő mennyire hű meg ha... aki tisztában van az értékeivel, annak nem teher normálisan válaszolni valakinek (még ha azt is mondja a hapeknak, hogy bocs, de most ehhez nincs kedvem), mert attól még megmarad annak, aki. És nem az újabb lerázástól hízik a mája.. :P
2013. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

azért ilyen bunkók és felgmák mert te is 10/10 pontot adtál rá. Ami alapból hülyeség mert egy nőt nem lehet skálázni. Az vagy szép számomra vagy nem és pont.

De azzal, hogy ez az arcodra van írva hogy te öt tökéeltesnek tartod igy persze, hogy bármit megenged magának.


tény és való hogy csak az a csaj bunkó akinek hagyják sőt megengedik hogy az legyen. :)

2013. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
teljesen igaz
2013. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Paradoxon! Aki agresszív, bunkó, egoista és flegma az nem lehet 10/10-es. Gondoltam szólok, mielőtt nagon elhatalmasodna a vita. Kérlek fogalmazd át a kérdést!
2013. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!