Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak emberek, akiket ez...

Vannak emberek, akiket ez idegesít, illetve élvezi. Miért?

Figyelt kérdés

Ha valaki gyenge, elesett, sokat sír, sajnálatra méltó.

Valakiből ez agresszivitást vált ki, és látni rajta, hogy vérszemet kap ilyenkor, kéjes örömmel tölti el a szenvedő fél látványa.



2013. júl. 20. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez valami nagyon alantas ösztön, valószínűleg ő többnek vagy erősebbnek érzi magát ettől.
2013. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit ilyen vagyok...azt hiszem mármint ˝gyenge, elesett, sokat sír, sajnálatra méltó˝. A legtöbben megsajnálnak, kedveskednek, de csak megjátszák magukat mert nem szívesen barátkoznának velem mert nem vagyok túl beszédes. Meg finomabban bánnak velem, mert nem akarnak megbántani, mindig mondogatják, hogy ne sírj... ez engem zavar. Mindenesetre volt olyan, hogy kiakadtak azon, hogyan lehetek ilyen félénk meg gyámoltalan. Volt aki kiabált is. Én volt, hogy elsírtam magam, akkor, hogy már sír is meg kinevettek. :(

A többségből viszont leginkább sajnálatot váltok ki. Bár ez sem jó.... :/

2013. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem elvárható mindenkitől, ha lát valakit sírni, meg ha nem olyan erős egyéniség, akkor segítik.

De nagyon sok olyan emberről tudok, akit az irritál, ha valaki sír, gyenge, stb.

2013. júl. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!