Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy egyes emberek kategóriákba sorolnak másokat párválasztás terén?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy pl van egy kicsi, vékony, kicsit pattanásos gyerek az már ne is álmodjon szép barátnőről mert az "nem az ő szintje". Így gondolkodni nem szemétség egy kicsit? Mert a szerencsétlen nem olyan géneket örökőlt amilyet a mai média elvár már soha ne is álmodjon szép barátnőről? Lányoknál ugyen ez, Kövérebb az átlagnál, de nem tud fogyni, ezért már el kell várni tőle, hogy ne is álmodjon egy szép megjelenésű férfiról.


Ez kb olyan mintha a sorsa a születésénél el lenne döntve, kíváncsi lennék, hogy egy ilyen "szépség" aki kategorizál, pl egy baleset miatt ahol az arca maradandó sérülést szenved vajon autómatikusan eveszi az igényét és az "új szintjének" megfelelő emberekkel ismerkedik? Tudom rossz indulatú, de reménykednék, hogy az ilyenek megtapasztalják milyen érzés amikor ilyeneket mondjanak, hogy kezd olyannal akire fel se áll csak mert "ronda" vagy.


U.i: Nem nem kategorizáltak, elvileg "szép" vagyok:D



2013. jan. 4. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, de ettől még nem változik semmi. Ha valaki megszeret valakit akkor megszereti és kész, nincsenek kategóriák. Ez csak elméletben működik, gyakorlatban viszont azt látni hogy sok csunyácskább fiúnak vagy lánynak is sokszor van szép párja.
2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*valyon
2013. jan. 4. 22:14
 3/19 anonim ***** válasza:

De igazad van, de engem nem érdekelnek a kategóriák.


Hadd kategorizálják magukat, nem izgat, én ugyanúgy választok és ugyanúgy élek, mint eddig :)

2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
figyelj, hiába mondják az emberek, hogy a külső nem számít...te nem azt nézed meg először? szerinted mások nem azt nézik meg először? az az eslő és legszembetűnőbb dolog...azt látjuk minden nap amikor találkozunk vele...persze bunkóság kimondani, de attól még mindenki eldönti magában hogy meddig hajlandó elmenni
2013. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Mert a szerencsétlen nem olyan géneket örökőlt amilyet"

Megfogtad a lényeget. Azért maradt fenn az emberiség több ezer éve, mert a jobbak adták át a génjeiket, a párválasztás meg erről szól.


Ha már itt tartunk: te összejönnél egy "rondával"? Maximum sajnálatból, az meg onnantól kb. halott ügy.

2013. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Oké, de ha a csúnya lány jóképű pasit akar, a csúnya srác meg szép lányt, akkor végül egy csúnya embernek sem lenne párja, mivel szépek nyilván más szépekkel akarnak járni, a csúnyák meg nem fanyalodnak rá egymásra.

Ez most persze egy baromi erős általánosítás volt, mert egyáltalán nem ugyanaz jön be mindenkinek, csak nem értem a logikádat.

2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ermészetesen azt nézem meg előszőr mint mindenki, de én pl nem vagyok fűrdőruha model ezért már meg se szólítsak modell lányokat mert ők nem az én szintem
2013. jan. 4. 22:17
 8/19 anonim ***** válasza:
De itt nem rondaságról van szó. Nem értitek a kérdést?
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

22:17 ez is teljesen jó, de ha azt nézzük, hogy az emberiség több mint 2000 éves ezalatt kihaltak volna a "csúnyák", vagyis a "csúnyák" is találnak "szép" párt.


Persze kinek mi a szép, ha egy "ronda" tényleg szépnek lát egy másik "rondát" akkor nincs gond.

Persze manapság akkor ronda valaki ha nem hasonlít egyik hírsségre sem

2013. jan. 4. 22:19
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ez kb olyan mintha a sorsa a születésénél el lenne döntve" - igen, ez így van, több neve van ennek, vallási értelemben: sors, karma, de a pszichoanalitika predesztinációnak nevezi.


"maradandó sérülést szenved vajon autómatikusan eveszi az igényét és az "új szintjének" megfelelő emberekkel ismerkedik" - igen, ez így van.


Jogos a felháborodásod, ez egy társadalmi igazságtalanság.

2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!