Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sírtátok már el magatokat...

Sírtátok már el magatokat azért, mert annyira boldogok voltatok, és megvolt mindenetek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, tavaly februárban. Suliban voltam, és pörgettem az instát a telefonomon. És szembejött velem a hír, hogy Shawn Mendes jön Budapestre!:D Szó szerint összeestem a folyosón, leejtettem a telefonomat, és aznap már csak egész nap sírtam örömömben (egyértelmű volt, hogy megyek, rettentően boldog voltam)... Emlékszem, pont matekóra előtt tudtam meg, és dogát írtunk. Jól elcs*sztem, egyes lett, semmit nem írtam a papírra, csak a bőgéssel voltam elfoglalva. Elképesztően boldog voltam, azelőtt még soha nem örültem ennyire semminek. Csak utána, mikor ugyanis eljött a koncert napja, és majdnem az első sorból énekelhettem Shawnnal!! :DD Ott is végig sírtam, sikítoztam és énekeltem egyszerre, utána vagy 2 hétig nem volt hangom, szó szerint. Utána pedig más bánatomban sírtam hetekig, hónapokig, máig is, mivel elmúlt az a nap...
2019. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én az örömtől valamiért nem sírtam még soha. :D
2020. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!