Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvelik a lányok...

Miért nem kedvelik a lányok /vagy akár emberek/ azokat a fiúkat, akik szeretnek sütni/főzni, vagy rajzolnak, barkácsolnak? /15F

Figyelt kérdés
Sokat mondják nekem, hogy így ügyes vagy, dejó lett, de érzem, hogy annyira nem foglalkoznak vele. Sokkal inkább az "alfa" jelleműekre figyelnek, de én nem olyan vagyok. Korombeliek válaszát várom, gondolom egy felnőtt már más véleménnyel lenne erről. Esetleg van olyan lány, aki megismerkedne egy ilyen fiúval? /15F
2013. júl. 26. 21:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy közeli környezetem szerint, nem vagyok amatőr ezekben a dolgokban /rajz, főzés, stb.../.
2013. júl. 26. 22:00
 2/17 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy a korosztályod véleményét várod, de azért elmondom, hogy én mit gondolok:

az, hogy valaki tud barkácsolni, meg a ház körüli dolgokat meg tudja csinálni, az sokkal "alfább" tulajdonság, mint az, hogy minden nap/hétvégén részegre issza magát, nagydumás, meg havonta váltja a "barátnőit", majd idővel te is be fogod ezt látni. Az meg, hogy tudsz főzni idősebb korodban, nagyon meg fogja könnyíteni a csajozást, ha szükség lesz még rá, mert a lányokat is le lehet venni a lábukról a finom kajákkal + barátokat is könnyebb lesz szerezni mondjuk "kajapartikon", grillpartikon, szóval igencsak hasznos tudás a főzés, sütés is.

A csajozást meg nem kell elkapkodni, bőven ráérsz még ;)

2013. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ! Másodszor meg, lehet később jól fog jönni az amit tudok, de /bocsánat a kifejezésért/ most le se sz*rják, mit csinálok, miben vagyok tehetséges. Alig vannak barátaim, sőt, igazából egy jó barátom van, de ő is ritkán beszél velem. Tudom, hogy az én hibám is, visszahúzódó vagyok stb..., de akkor sem értem, miért nem foglalkoznak úgymond a hozzám hasonlókkal, velem.
2013. júl. 26. 22:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam magamon, hogy az emberek furcsán állnak hozzá. Én lány vagyok, de csak annyit mondanak, hogy szép és kész. Nem is érdekli őket, pedig én örülnék neki, ha tetszene nekik vagy valaki büszke lenne rám. Nem is nagyon szeretnek velem barátkozni. Olyan barátom akire azt mondom, hogy igen ő igazi barát, akiben megbízom, szívesen vagyok vele és szeretem nincs is. Vannak barátnőim, de nem az igazi. Kicsit mások vagyunk. Ők ölelgetik, puszilgatják egymást meg mindent kibeszélnek, nincs egymás előtt tabu stb. Én ilyenekre nem vagyok képes. Én nem tudok velük így, ilyenekről beszélni/viselkedni és ezért nem is olyan szoros a barátságunk. Meg alapvetően nem vagyok beszédes típus. Inkább csendes, visszahúzódó, nyugis, kicsit gátlásos ami nem túl szimpatikus. Amúgy a környezetemben azt figyeltem meg, hogy az ilyen művész beállítotságú fiúkat a fiúk nézik ki leginkább. Sokan úgy gondolják, hogy az ilyenek más vallásúak, ha érted mire gondolok. Meg, ma ugye az a menő, ha mindenki hatalmas partiarc és iszik, napi 2 doboz cigit szív el és egyszerre 4 emberrel randizik. Aki nem ilyen annak nehezebb. Ettől, függetlenül még lehet érvényesülni csak nehezebb.

14/L

2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szép *lett* és kész
2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem kifejezetten arra buknak a csajok ha valaki alfa vagy mit csinál vagy stb.. ha helyes vagy akkor akármit csinálsz jönnek a csajok..
2013. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, ha meg nem vagy helyes, akármit csinálhatsz, rád se figyelnek. Nem tudom, nem kérdeztem meg még senkit, hogy egy 10-es skálán hova rakna. Lehet ez a gond, de nemcsak.
2013. júl. 26. 23:16
 8/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj, ha én is írok, de még nem vagyok annyira idős lány:)

szerintem az ugyebár a gond, hogy lehetséges, hogy a korodbéli lányok még annyira hogy is mondjam szépen, szóval egyszerűen éretlenek, tapasztalatlanok. nekik még az tetszik, ha egy fiú tök vagány, népszerű, gyúr, verekszik.

nekik ez tetszik és nem azokat értékelik igazán, akik valójában értelmes, értékes dolgokat csinálnak, mint te is:)

de ez nem azt jelenti, hogy minden lány ilyen:) vannak, akiknek az olyan srácok tetszenek, mint te:) csak lehet, hogy ők is olyan kis visszahúzódó, rendes lányok és nem merik kimutatni, ha tetszik nekik egy fiú:)

amúgy azok a lányok ne érdekeljenek, akik csak azért kedvelnének, mert vagány vagy, vagy olyat csinálsz, amit nem is igazán szeretsz, mert azok akkor nem saját magadért szeretnének.

így pedig ha találsz majd egy lányt, aki úgy szeret, amilyen vagy, a hobbijaiddal együtt, akkor benne jobban megbízhatsz:)

ne aggódj:)

2013. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet később fog kialakulni az a baráti köröm, amiben jól érem magam. De akkor is rossz érzés magányosnak lenni, de emiatt nem akarok magamon változtatni. Jó lenne olyan emberekkel megismerkedni, akik tényleg értékelik amit csinálok.
2013. júl. 26. 23:30
 10/17 anonim ***** válasza:

igen, gondolom, hogy rossz magányosan. de ne aggódj, az is lehet, hogy pár év, mondjuk középsuli, vagy egyetem, vagy tanfolyam kapcsán találsz majd barátokat:) tudod, majd később már jobban tudsz olyan tanfolyamokra is akár menni, vagy csak vmilyen rendezvényre elmenni, ahol a te hobbijaiddal foglalkoznak, és ott sikerülhet barátokat találnod, vagy barátnőt is:)

légy kicsit még türelemmel, hidd el, minden rendben lesz, és sok barátod lehet még:)

2013. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!