Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvelik a lányok...

Miért nem kedvelik a lányok /vagy akár emberek/ azokat a fiúkat, akik szeretnek sütni/főzni, vagy rajzolnak, barkácsolnak? /15F

Figyelt kérdés
Sokat mondják nekem, hogy így ügyes vagy, dejó lett, de érzem, hogy annyira nem foglalkoznak vele. Sokkal inkább az "alfa" jelleműekre figyelnek, de én nem olyan vagyok. Korombeliek válaszát várom, gondolom egy felnőtt már más véleménnyel lenne erről. Esetleg van olyan lány, aki megismerkedne egy ilyen fiúval? /15F
2013. júl. 26. 21:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Most fejeztem be az első évemet a gimiben. Lehet még itt is megismerkedek olyan emberekkel akikkel jól eltudok lenni.
2013. júl. 26. 23:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem foglalkoznak vele.

De az nem elég, hogy eldicsekszel vele, be is kell bizonyítanod, hogy tényleg tehetséges vagy.

Nekem mindig sikerem van a főzéstudományommal a lányoknál.

Ha áthívod őket, üss össze valami finomat. Sőt, ha megkéred, hogy segítsen, rengeteg alkalom van egy kis romantikázásra is. :)

Én speciel rajzolni nagyon nem tudok, de van egy igazi "művész-lélek" barátom, aki ugyanazt eljátsza minden lánnyal. Leülnek egy padra, majd beszélgetés közben lerajzolja amit lát. Azt mondja, bejön.


Bár, nem tudom mennyire számít neked a véleményem, szerintem az a típus vagyok, amit te "alfának" neveznél, hiába nem érzem magam annak. :)


15/f

2013. júl. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdezed, szerintem az csak egy plusz, ha valamiben tehetséges vagy, és értesz hozzá.. Engem általában a fiúk kinézete fog meg, de a legfontosabb a belső.. Tehát ha van egy tök helyes srác, akinek tetszem, viszont ő kőbunkó, akkor inkább hanyagolom. Ha van egy csúnya srác, akivel viszont önmagam lehetek, és őszintén tudunk beszélgetni, akkor közeledek felé... Ha a srác helyes is és lehet vele beszélgetni, akkor megtetszik. Én kedvelem ha egy fiú tud sütni/főzni, rajzolni vagy barkácsolni... Azt nem szeretem, ha dicsekszik vele! Mindenesetre szerintem romantikus, és érdekfeszítő. :) 14/L
2013. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12 - Egyetértek veled, nekem már csak kicsit bátrabbnak kéne lennem. Egyszer volt már, hogy sütöttem lánynak, de annyira nem jött le, hogy tetszik e neki, vagy sem. Mindenesetre lehet megpróbálok valami ilyet.


#13 - Igazából nem dicsekszek, csak nem találtam rá más szót. Valahogy szóba kerül egy téma, és ha úgy látom kapcsolódik hozzá, akkor elmondom. Elvileg nem vagyok egy hű de helyes, de ronda sem. Bár magam nem tudom megítélni.

2013. júl. 27. 12:57
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindig is egy informatikus vagy egy cukrász/szakács hercegről álmodoztam. Az előbbi jött el értem úgymond. :D


Figyelj, a te korodban még kis naivak, tudatlanok, éretlenek az emberek. A külsőségek számítanak még, és sokaknak kell jónéhány pofon, hogy felismerjék az igazi értékeket. Tehát ne változz meg, még csak 15 éves vagy, 2-3 év múlva ha "találkozunk", már a barátnődről fogsz mesélni. :)


Nincs jobb annál, ha a hapsi tehetséges, és fel lehet nézni rá.


17/L

2013. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Remélem így lesz. :D
2013. júl. 27. 18:47
 17/17 Chekkolada válasza:

Még elég fiatal korosztályban vagy. A lányok és a fiúk ebben az időszakukban igen aktív életet élnek és gyakorolják a párválasztás művészetét. (Márha manapság lehet így nevezni ezt ami van... :P)Elkezdenek olyan személyiségjegyeket másolni szüleikről és környezetükről, amik stratégiaként szolgálnak a későbbiekben az IGAZI megtalálásához, még ha ez a másolásii fázis nem is tudatosul bennük.

Élesen elkülönülnek ilyenkor a koraérő és a későnérő csoportok és viselkedésformák, az osztályokban is csoportonként más témák vannak.


Nem kell sok idő már, a középsuli végefelé olyan 18 éves kor környékén akik eddig "dilisebbek" voltak hamarosan lehiggadnak akik pedig "szendébbek" voltak kivetkőzik saját magukat és a fősuli eleje táján az egész kiegyenlítődik. Egyrészt megszabadultok egymástól és a középiskola által támasztott szorosabb kötelezettségektől és egy más dologra fekszik majd a hangsúly mint az egymás elviselése.


A kis sütifőzi barkácsfiúkkal az a baj, hogy a lányok számára túlságosan elfoglaltnak tűnnek és nem látják az irántuk való elkötelezett figyelmet. Nem a lányok iránt mutatnak szenvedélyt, hanem kívülről a saját hobbijuk iránt. Ha céljaid vannak és ragaszkodsz a hobbidhoz, viszont szívesen megosztod az örömödet mással is, a legjobb út hogy népszerű legyél, hogy mint a musicalesek, elkezdesz klubbolgatni. Más korodbéli is bukhat a hobbijaidra, keresd meg a társaságát. A te korodban még élesek a határok, a mangások mangásokkal dumálnak a bioszosok bioszosokkal, a bicósok bicósokkal lógnak, aki meg csapódni akar az meg felveszi valamelyik csapat tulajdonságait, mondjuk bicós lesz ő is... Ha nem adod fel identitásodat, sem hobbidat, várnod kell hátha valaki hozzád akar majd csapódni, vagy pedig valaki egyszerűen "rádszorul" azt kész... De mindenképpen van időd...

Megesik hogy egy éppen aktuálisan népszerűtlen lánnyal futhatsz össze akinek netalán megtetszel. Aki miatt akár ki is csúfolhatnak mondjuk. Nem biztos persze hogy az a lány a trágyára se jó, éppenséggel megeshet hogy később ő egy atomjó csajszi lesz... De felelősséged egy lány/nő iránt, hogy éreztesd vele minden időben nemiségének fontosságát és ha szimpátiát érzel iránta csak egy cseppet is, megpróbáld motiválni őt a pozitív énkép kialakítására akár saját HELYES életstílusodon keresztül. (fésülködés, fogmosás, öltözködés, dezodor, korrekt viselkedés...stb) Ja és mindig legyél aktív!


Immár felnőttként nekem ez a véleményem...

2013. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!