Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ha sír valaki?

Mit csináltok ha sír valaki?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok akivel jóban vagytok. Megölelitek? Csak simán beszélgettek? Megsimogatjátok? Meghívjátok kajára/piára? Viccelődtök?

Vagy esetleg megijedtek és magatehetetlenek vagytok?

És Ti mit szerettek amikor sírtok, milyen vigasztalást? Vagy esetleg titokban szoktatok sírni?

Leírjam én is az én szokásom?


2013. júl. 30. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem szoktam sírni, férfi vagyok, nem kisfiú.

Leszarom, az ő dolga. Nem szólok bele más életébe.

2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szoktam mások előtt, de ha valaki előttem itatja az egereket, van egy olyan rossz szokásom, hogy mosolygok. Nem vagyok szadista, nem élvezem, mégis érzem, hogy mosolyra húzódik a szám és rühellem a dolgot.
2013. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hú, hát én a létező legrosszabbul reagálok ilyenkor. Hiába érzem át az illető fájdalmát, és érzem én is rosszul magam, nem tudok mit kezdeni magammal, ha valaki sír. Esetleg megpróbálok vele viccelődni (ha nem olyan nagy a baj), szerencsére olyan ritkán volt, hogy tényleg durva probléma (pl haláleset) miatt jött volna valaki hozzám sírva.

Én nagyon ritkán sírok, de olyankor jobban szeretem, ha békén hagynak :D írhatod, persze.

2013. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
ja igen, amit a második írt, azt én is gyűlölöm :D nem akarok mosolyogni, és érzem, hogy megint húzódik szét a szám.. 3as voltam
2013. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na a mosolygás nekem is ugyanaz. De nekem minden szituációnál. Volt már hogy lebuktam még iskolában pont ezzel... A tanár egy dolgot kérdezett hogy megtettem e... én meg elkezdtem röhögni. Aztán egy másik tanár kb egy hónappal később ugyanígy kérdezett... én meg megint röhögtem... :D

De olyan rossz amikor valaki sír én meg vigyorgok.

Amúgy én nem tudok vele mit kezdeni. Mert félek hogy mi van, ha megölelem Ő meg félrelök... Ezért simizgetem. Meg mondogatom mint egy papagáj, hogy ne sírjál... meg röhögök :/ Néha vicceseket mondok meg hülye fejeket vágok, de ez annyira nem hatásos. Meg egy idő után összegyűjtöm a gondolataim és szavakban próbálom nyugtatni.

Én nekem hangulatfüggő, ha szomorú vagyok, szeretem ha békén hagynak, de valami miatt akkor jönnek oda pont ötmillióan. Én azt szeretem ha megölelnek.

Amúgy nagyon gyakran sírok, naponta de mindig megpróbálom kivárni hogy hazaérjek. De már sokszor volt olyan is, hogy óra közben bőgtem csendesen, olyankor nem a legfeltünőbb, mert mindenki a tanárral van elfoglalva vagy azzal hogy unatkozik.

2013. júl. 30. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én odamegyek, és egy ideig ölelgetem. Aztán amikor érzem, hogy kicsit ellazult megkérdezem akar-e róla beszélni. Ha igen akkor meghallgatom és próbálom rávezetni a pozitív dolgokra. Ha nem akkor viccelődök, elterelem a dologról a gondolatait. Ha buliba vagyunk akkor viszek neki valami piát. Én ha egyedül vagyok akkor szoktam sírni. Mások előtt azért tartom magam, mert engem nagyon idegesít amikor megkérdezik, hogy mi a baj. Olyankor újra előtör az érzés és még jobban sírok Ha szomorú vagyok jobban szeretem ha elterelik a figyelmem. :)
2013. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Odamegyek,megölelem és ringatom,simogatom a hátát. Közben szépen halkan,finoman duruzsolok hogy nyugodjon meg,elmondom a véleményemet a bajáról,megpróbálom belészuggerálni azt hogy semmi értelme kiakadni,mindent megoldunk,segítek neki,szóljon bármikor,számíthat rám (de ez így is van,nem csak úgy mondom).


Amikor én sírok akkor az "igényelt" vigasztalás módja attól függ,mi az indokom. Amikor az exbarátom miatt sírtam,azt vártam volna hogy ő jöjjön oda,öleljen meg és kérjen bocsánatot (b-szott odajönni,de már nem is járunk),de ha pl azért sírok mert félek valamitől akkor csak adjanak egy szál cigit meg legyenek a közelemben haverok és megnyugszom magamtól,nem is kell mondani semmit.

2013. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaj azt hittem én vagyok csak ilyen gáz, hogy bárki sír, vagy akár valami rossz történik egyből mosolyogni kezdek.

Egyébként nem foglalkozok vele. Én nagyon ritkán sírok mások előtt, de akkor az a legjobb, ha békén hagynak. Persze attól is függ, hogy mi a probléma. Ha nem túl nagy, akkor megpróbálok viccelődni, beszélgetni az illetővel.

2013. júl. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg fontos számomra, ez kb 3 ember, akkor rögtön átmegyek hozzá, meghallgatom, esetleg vállon veregetem. Megölelni nem vagyok képes, se vigasztalóakat mondani, mert nem értek hozzá. Inkább segítek megoldást találni a problémájára, minstem babusgassam.


Ha én síok, akkor a legjobb, ha békén hagynak, utálom, ha akkor ott van valaki.

2013. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!