Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit aláztak már meg pl osztály...

Kit aláztak már meg pl osztály előtt, barátai előtt? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy például valakiről kiderült valami a múltjából, vagy lányokrol szoktak olyan akt,mesztelen képek kikerülni és meglátták a fiuk..na és ezeket aki igazi piszkálódós az elmondta mindenki előtt..nagyon kellemetlen helyzet lehet azt tudom:/ veletek előfordult már? letagadni szerintem nem igazán lehet főleg ha van bizonyiték,de ha nincs rá akkor lehet rajta valamit tagadni vagy hazudni.. csak kiváncsiságból kérdezem :) 18 éves lány vagyok.
2013. júl. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer részegen befostam, és egyik haverom felhozta a témát a társaságba :D Hát elég ciki volt, főleg a csajok előtt. De nem vettem komolyan én sem, röhögtem saját magamon :D
2013. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is történt ilyen, többször is, szinte végig az ált. suliban, de nem részletezném, igyekszem elfelejteni :DDD


Ahogy a másik kérdésnél is írták többen is, szerencsére többre vittem, mint az akkori menőlányok / menőfiúk az osztályban. Az iskolát túl kell élni. Gondolom, az sem véletlen, hogy a legtöbb suli pont úgy néz ki, mint az amerikai börtönök :SSS

2013. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én óvodában elég problémás, agresszív gyerek voltam, nekimentem még az óvónőnek is, ha arról volt szó. Utána egész általánosban végig ez a rossz "hírnév" kísért végig egészen nyolcadikig. Sohase fogadott be senki, ki voltam taszítva, le voltam nézve, nem barátkoztak velem, ezért mindig bukottakkal lógtam, akik szintén le voltak nézve. Végül is jól éreztem magam, mert nem voltam egyedül.:) Néha előfordult, hogy beégettek egy-egy óvodás sztorival társaság előtt, de már annyira megszoktam azt, ahogy viszonyulnak hozzám és hogy nem fogadnak el, hogy nem érdekelt. Ilyenkor egy szó nélkül elmentem onnan és többet nem foglalkoztam a dologgal, úgyse tudtam volna semmivel kitörölni ezt a rossz hírnevet. Pedig akkor már majdnem színötös tanuló voltam.:D
2013. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, mást nem tud csinálni az ember, mint felvállalni, és emelt fővel végighallgatni. Meg legalább most tudod, hogy milyen hülyén viselkedtél. Legközelebb legalább nem küldözgetsz meztelen képet senkinek.


Nekem volt, de az nem az én hibám volt. Hülye tornatanár képes volt beállni a kapu és a dobóállás/vonal közé, és akkor elkezdeni beszélni arról, hogy most vége van a kézilabda-gyakorlásnak, amikor nekem már lendült a kezem, és sikerült belevágnom a labdát a derekába. Na, aztán olyan undorító fröcsögő monológot nyomott le nekem arról, hogy milyen hülye vak liba vagyok (na, akkor úgy is gondoltam, hogy na ezek után meg is érdemelted, bakker)... szerencsére senki nem röhögött ki, talán azért, mert látták, hogy nem direkt volt és a tanár volt a hülye, hogy se szó. se beszéd, miközben én már kb. dobok, akkor beáll pont velem szembe pampogni a kapuhoz...

2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!