Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha túl sokszor vannak dühkitör...

Ha túl sokszor vannak dühkitöréseim csak úgy spontán az utalhat arra, hogy megszállt egy démon, vagy egy gonosz szellem?

Figyelt kérdés
Kérem szkeptikusok hagyják el ezt a kérdést és menjenek másik kategóriába válaszolni! Köszönöm.

2013. jan. 10. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,valószínűleg csak túl indulatos vagy
2013. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
lehetséges hogy démon..akár hiszed akár nem én úgy születtem h bennem van démon..a lelkem..:)
2013. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Ez nem démonokra utal, hanem pszichés problémákra.

Javaslom, hogy menj el pszichológushoz, esetleg pszichiáterhez, aki meg tudja állapítani az okokat.

Inkább a valós problémafeltárásban kellene keresni a megoldást, nem pedig az okkult kuruzslásban.

2013. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze meglehet, hogy csak egy olyan rossz szokás, amelyet annak kialakulásakor nem tanultál meg visszafogni, nem tanultál meg kezelni.


Hasonló ahhoz, amikor én gondolkodás nélkül mondtam ellent bárkinek, még a főnökömnek is, ha olyasmit mondott, amivel nem értettem egyet. Idővel rájöttem, hogy jobban járok, ha erről leszokok, és a mondanivalómat "selyempapírba csomagolva" adom át.

Ezért, elkezdtem rászokni arra, hogy mielőtt megszólaltam, vettem egy nagy levegőt, mosolyra húztam a szám, és ... csodák-csodája, gyakorlatilag amit mondtam, ugyanaz volt az értelme, mint amit mondani akartam, de teljesen más szavakkal, és úgy már nem volt bántó.

Mosolyra húzott szájjal képtelen vagy durvát mondani!


Próbáld meg te is ezt a módszert! Csak szokás kérdése!

Nincs itt semmi démon, meg gonosz szellem, csak saját magadat kell megtanulnod kontrollálnod, és saját személyiségedet formálni, mások által elfogadhatóbb jellemet, szokást magadévá tenni!

Csak rajtad áll!

2013. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Kezdj el sportolni az segit ilyenkor. Amugy volt egy ismerosom akit megszallt a mailer daemon, de neki nem ilyen tunetei voltak.
2013. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Szkeptikus nem válaszolhatnak? Tipikus Ezo-b*zi hozzáállás... márpedig én válaszolok, mert szellemek és démonok nem léteznek. Fel kéne keresned egy orvost, mert ebből komoly problémáid lehetnek később. A leírásodból az jön le, hogy idegbeteg vagy...
2013. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ez betegség, inkább hiszem azt, már bocsáss meg kedves kérdező, de szerintem fiatal korodban, amikor kiverted otthon a hisztit, nem fenyítettek meg érte. Rászoktál arra, hogy ha ordítasz, kiabálsz, dühöngsz és hasonlókat művelsz, akkor csak eléred a szüleidnél azt amit akarsz, így ebből lett egy olyan rossz szokás, amit a mai környezeted nem tolerál. Jó lenne leszokni róla, de ez csupán önuralom kérdése, a diliorvos sem fog tudni veled csodákat művelni, ha te saját magadtól nem figyelsz oda, hogy visszafogd a düh-kitöréseidet. Ez viselkedés kérdése, és nem egészségé.
2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Lehet démon. Te hoztad létre, és te élteted, ez a legvalószínűbb. Szabadulj meg tőle, amíg át nem veszi az irányítást.
2013. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
41%
Szia olvastam mindenkinek a hozzá szólását és a pszichiátert én nem javasolnám mivel általában csak rontanak a helyzeten azonban ha démon vagy rossz szellem szált meg akkor a mellkasodban ürességet érzel nekem is vannak indulat kitöréseim bennem is van egy démon azonban 6 éves korom óta foglalkozok ezzel így meg tanultam kezelni a legegyszerűbb ha meditálsz és ha imádkozol én ugyan nem vagyok ennek a híve de mikor nem tudtam kezelni akkor segített mivel a szeretet energia elnyomja a démonét és az se ártana ha meg tisztítanád maga d a káros energiáktól, mert ahogy én érzem nem démon van benned hanem sok a stressz és sokan akarnak neked rosszat v. sértegetnek és ez ki vált olyan elementált aki manipulál és ezért vannak dühkitöréseid ha egyedül nem megy nyugodtan írj privibe és segítek ^^ remélem a válaszom kimerítette jó néhány kérdést szia
2013. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze sokkal egyszerűbb ráfogni egy démonra a problémáidat, ahelyett hogy magadban keresnéd a gondot.

1. Agresszív személyiség lehetsz, indulatkezelési gondokkal...ha súlyos keress terapeutát.

2. Fiziológiás rendellenesség- keress orvost.

2013. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!