Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért ítélnek el mert félig...

Azért ítélnek el mert félig néger vagyok, de mi ebben a jó?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, idén töltöttem a 14-et.Anyukám magyar apukám néger. Viszont engem nagyon bánt, hogy csúfolnak és kinevetnek.Amikor az utcán megyek megbámulnak, sugdolóznak.Általában mindig megkapom, hogy csúnya retkes (rendes családban élek tiszta körülmények között)bevándorló menj vissza a gyapotföldre és hasonló bántó jelzőt. 7. éve kitűnő tanuló vagyok versenyekre járok es rengeteget tanulok.Éretnek mondom magam de talán ez nincs így, hiszen még bőven gyerek vagyok, de úgy érzem ezek az érzéketlen "kommentek" tönkreteszik az önbizalmamat (így sincs valami sok).Már elhiszem, hogy csúnya vagyok akármennyien mondják az ellenkezőjét...

2013. aug. 3. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen sajnos nagyon sok ember mára már előitéletes lett a más börszinűek után de hát az eszmék miat van ez amik francia forradalom után kibontakoztak és uralmat vertek a világ több pontján.
2013. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 MrPifta ***** válasza:
nem vagy. Meg kell tanulni kezelni ezt a helyzetet sajnos
2013. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Rettentően sok primitív ostoba barom ember van, nem tudok mást mondani.

Ad1: nem Te kérted, hogy milyennek és hogy hova szüless!

Ad2: a félvér lányok nagyon is szépek és egzotikusak, nekem spec pl nagyon bejönnek, komolyan. Én büszkén vállalnám fel, ha ilyen barátnőm lehetne.

2013. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
78%

Én is félig afrikai vagyok, de valahogy nem tudom elhinni, hogy ez történik veled. Merre laksz?


Nekem nagyjából általános iskola alsó tagozatáig jelentett ezt gondot. Utána már nem csúfoltak többi. 16 éves koromtól pedig kifejezetten előnyt jelentett az, hogy színesbőrű vagyok. Most hostessként dolgozom, MINDIG van munkám, míg a többi fehér lánynak sokkal nehezebb.

2013. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ostobák és visszamaradottak.

Én Angliában élek, és itt nagyon sok külföldi van, de afrikai, indiai már itt született, és nem jellemző a rasszizmus egyáltalán. Szerintem gimnázium után költözz el Magyarországról, ha ez nem marad abba.

2013. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Mert a civilizálatlan négerek gondoskodtak róla, h előítélet legyen az értelmes négerekkel szemben is.
2013. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyan ezt élem át melegként..-.-"

Lehet megvetnek, hogy hozzád hasonlítom magam, mert az én "bűnöm" mégnagyobb..de borzasztó, hogy mások ésszel fel nem fogják, hogy mi erről baromira nem tehetünk.

2013. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Baján lakok:)

lehet, hogy a néger lanyok szépek de én nem ebbe a kategóriába tartozom :) vagy netán képet is szeretnétek?:)

2013. aug. 3. 17:21
 9/25 A kérdező kommentje:
De hogy lehet eloitelete valakinek egy gyerekrol akit nem is ismernek csak kinezet alapjan belyegzik meg? sosem ertettem....
2013. aug. 3. 17:23
 10/25 anonim ***** válasza:
Tárd problémádat szuleid elé. Változtassatok lakhelyet, ha muszáj. Hamarosan továbbtanulsz. Ott minden meg fog változni.
2013. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!