Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért ítélnek el mert félig...

Azért ítélnek el mert félig néger vagyok, de mi ebben a jó?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, idén töltöttem a 14-et.Anyukám magyar apukám néger. Viszont engem nagyon bánt, hogy csúfolnak és kinevetnek.Amikor az utcán megyek megbámulnak, sugdolóznak.Általában mindig megkapom, hogy csúnya retkes (rendes családban élek tiszta körülmények között)bevándorló menj vissza a gyapotföldre és hasonló bántó jelzőt. 7. éve kitűnő tanuló vagyok versenyekre járok es rengeteget tanulok.Éretnek mondom magam de talán ez nincs így, hiszen még bőven gyerek vagyok, de úgy érzem ezek az érzéketlen "kommentek" tönkreteszik az önbizalmamat (így sincs valami sok).Már elhiszem, hogy csúnya vagyok akármennyien mondják az ellenkezőjét...

2013. aug. 3. 16:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

Figyu!

Még a 15. században élnek sokan. Nem hiszik el, hogy egy nő lehet kamionsofőr, vagy informatikus vagy mérnök, stb. Én is mint fehér nő nap mint nap tapasztalom ezeket a bunkóságokat.

Ne törődj velük! Akik elítélnek azok bár kinézetre felnőttek, de kb. egy óvódás szintjén állnak agyilag.

Most komolyan! Csak gondold át! Mennyivel tudsz kevesebbet mint egy másik emberke?

Ezek csak írigyek!

Tudod kik ilyen bunkók?

Akik bénák, meg nyomorult életük van.

Melyik "férfi" találja ki azt hogy a nő béna vezetés közben?

Amelyik nem tud vezetni, és tereli a témát.

Melyik "ember" csúfol téged?

Amelyik a saját bénaságát, meg szellemi fogyatékosságát próbálja leplezni.

Ne foglalkozz velük!

Sokkal több vagy mint az átlag!

2013. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hamarosan te leszel a legszebb csaj a környéken.
2013. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

es utolso barcsak igy lenne:))

2013. aug. 3. 19:58
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy sokan féltékenyek rád mert jó tanuló vagy és különleges! Soha ne hagyd, hogy befolyásoljon a csúfolódás bármiben is.
2013. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tutira így lesz. (12-es) millió barátod, barátnőd lesz, és mindenki be akar majd vonni a társaságába. Nagyon fognak szeretni, hidd el. 1-2 év alatt teljesen kikupálódsz, mégha most "bőven gyerek"-nek is érzed magad.
2013. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]

koszonom a pozitiv valaszokat;)

de ilyen arcberendezessel nem leszek nepszeru bar a barataim a belsomert szeretnek:)

2013. aug. 3. 21:30
 17/25 anonim ***** válasza:
Dehhogynem! SŐT!!!
2013. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép,különleges arcod van! Hidd el pár év és egymás után jönnek a pasik.
2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Látszik a képen a kedvességed.

2013. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Szerintem nagyon szép vagy :-)


Az első barátnőm egyébként félig néger volt (nigériai).

Kitartás, aki bánt a származásod miatt, az nem érdemli meg a társaságod! ;-)

2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!