Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért ítélnek el mert félig...

Azért ítélnek el mert félig néger vagyok, de mi ebben a jó?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, idén töltöttem a 14-et.Anyukám magyar apukám néger. Viszont engem nagyon bánt, hogy csúfolnak és kinevetnek.Amikor az utcán megyek megbámulnak, sugdolóznak.Általában mindig megkapom, hogy csúnya retkes (rendes családban élek tiszta körülmények között)bevándorló menj vissza a gyapotföldre és hasonló bántó jelzőt. 7. éve kitűnő tanuló vagyok versenyekre járok es rengeteget tanulok.Éretnek mondom magam de talán ez nincs így, hiszen még bőven gyerek vagyok, de úgy érzem ezek az érzéketlen "kommentek" tönkreteszik az önbizalmamat (így sincs valami sok).Már elhiszem, hogy csúnya vagyok akármennyien mondják az ellenkezőjét...

2013. aug. 3. 16:49
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is nagyon szép vagy! Ne foglalkozz a primitív, bunkó emberekkel akik származásod miatt bántanak!

Te is ugyanolyan értékes vagy mint bárki más!!!

Nem lenne butáság ha nagyobb városba költöznétek, budapesten is élnek szinesbőrüek de senki sem bámulja meg őket.....

Nekem is eléggé sötét bőrőm van mivel nagy részben arab-kazahsztáni vagyok,de engem nem bántanak

Persze néha engem is ér néhány rossz szó.... de ettől függetlenül a társadalom nagy része elfogad olyannak amilyen vagyok...

Hidd el minden rendbe fog jönni,ne szomorkodj téged ilyennek teremtettek odafent!!!!

Nekem vannak nigériai barántőim és mindegyik igazán kedves!

És nyugodtan legyen önbizalmad ne vegye el semmi féle bunkó ember aki nem becsül meg,ha ők lennének ilyen helyzetben nekik sem lenne sokkal könnyebb!

2013. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
most is szimpatikus vagy, szerintem nagyon ki fogsz kupálódni ha egy picit idősebb leszel. a pasik szeretik a félvér lányokat :)
2013. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Amúgy tök jó hajad van.:)

13/L

2013. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy csúnya. :) A "bevándorlót" lehet azért kapod, mert teljesen négernek néznek, de én nem értem az ilyeneket, én nem szoktam senkire megjegyzéseket tenni. A cigányokat mondjuk annyira én sem bírom, de sajnos ők tesznek is a "hírnevükért". Láttam már Budapesten ázsiaiakat, négereket, arabokat, mégsem szólogattam be nekik. Ha normálisan élsz, nem bántasz senkit, miért bántanak? :(
2013. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
RILYNIGA
2017. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!