Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen előítéletekről hallotta...

Milyen előítéletekről hallottatok a NŐK-kel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl hogy túl sokat beszélnek, vagy mit tudom én, szóval ilyenekre gondolok! Azt nem kell hozzáírni, hogy igaznak tartjátok-e, légyszi ebből ne legyen vita! :-)

2013. aug. 4. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

nőkkel

nem kell kötőjel



nem tudnak vezetni

több dologra képesek egy időben koncentrálni

2013. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Minden nő l<urva

Csak a pénzre hajtanak

Nem tudnak vezetni

Sokat beszélnek

Buták

Semmiben nem érik utol a férfiakat

Nem tudják, mi az igaz barátság

Az érzelmeik miatt nem képesek ésszerű döntéseket hozni

2013. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Én ilyeneket hallottam, olvastam.


Ez a vezetéses hülyeség, amit csak értelmi fogyatékos férfi talál ki csak hogy magáról terelje a témát.

Akkor tényleg vannak qvák, és ezért sokan általánosítanak.

Egy részük nem valami műszaki zseni, de ebből az jön le mindenkinek, hogy minden nő béna.

Az hogy sokat beszélnek az teljesen ember függő, szerintem ez nem igaz.

Aztán sokan csak azért akarnak gyereket, hogy megfogják a pénzes pasit, ezért mindenki azt hiszi ez az "élet rendje".

2013. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Rossz:

-Nem tudnak logikusan gondolkodni.

-Nem képesek akár 1 héttel is előre tervezni bizonyos dolgokat, mindig a jelenben élnek.

-Sokat beszélnek, nem tudnak 1-2 mondattal válaszolni/kérdezni, folyamatosan regélnek.

-Előbb jár a szájuk mint az agyuk.

-Hisztisek

-Nagyképűek

-Beképzeltek

-Szeretik a pénzt

-Szeretnek másokat szívatni

-Kárörvendőek

-Nővel veszekszel, ne legyen a közelében kés,

képesek 300-400 késszúrással bárkivel végezni.

-Olyanok mint a macskák, ha tejet és húst adsz neki veled marad, ha nem adsz, meglép.


Jó:

-Több dologra tud egyszerre figyelni.

-Nő a nővel kiválóan együtt tud működni.

-Bármit is adsz egy nőnek, ő még jobbat csinál belőle. Ha élelmiszert adsz neki, finom ételt készít belőle. Ha lakást adsz neki, kényelmes otthont varázsol belőle.

2013. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mindig és mindenkivel szemben őszinték, de tényleg
2013. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Ezeket a szexista előítéleteket még olvasni is rossz. Nem írhatnék inkább a férfiakról?
2013. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
A férfiak pénze a nőkre folyik el. Erre gondolsz?
2013. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, hogy miért könyvelik el egyes válaszolók úgy, hogy minden nő egyforma, mármint egyik se tud vezetni, stb.?! Talán ismerik az összeset? A férfiak sem egyformák, úgy ahogy a nők sem.

Na most az, hogy a nők nagy része követi a divatot (nem mindenki), nem azt jelenti, hogy ezért bármilyen rossz tulajdonságuk lenne. Az más, amikor a szoknya túl rövid, vagy a blúzon nagy a kivágás. Férfiak között is van, aki ügyel arra hogy csinos legyen, és alkalomhoz illően öltözzön, azzal sincs semmi probléma.

És mi ez a hülyeség a vezetéssel kapcsolatban?! Ennek semmi értelme, azok akik ezt írták, mondjanak erre bizonyítékot, hogy egy nő sem tud vezetni!

És nem mindenki beszél sokat.

És mi az, hogy semmibe nem érik utol a férfiakat?

Van, amibe az egyik nem, van amibe a másik nem a jobb, és természetesen vannak kivételek itt is.

A nők egy szállal sem butábbak a férfiaknál, szerintem mind a két nem ugyan annyira értékes.

És az is egy értelmetlen hülyeség, hogy a nők csak érdekből szülnek gyereket, és hogy a pénz miatt mennek hozzá a gazdag pasihoz.

Van erre is példa, de egyáltalán nem igaz minden nőre! A többség nem ilyen!

Aki ilyeneket írtak, szerintem a felét nem tudnák indokolni azok közül, amiket felsoroltak.

kedves kérdező, szerintem ha valaki szembe jön veled, akkor vele kapcsolatban a megjelenése, öltözködése stb. alapján tudsz egy véleményt alkotni, de így összességébe az összes nőről nem: vannak szorgos házi/gazdasszonyok, vannak olyan nők, akik keveset dolgoznak, és számukra a ruha az első, úgy ahogy a férfiak között is vannak iszákosak, és komoly üzletemberek.

2013. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

És nem mindenki hisztis, beképzelt, stb., vannak hiú nők, és férfiak egyaránt, és vannak, akik nem azok.És azokról a férfiakról nem is beszélve, akik folyton sajnáltatják magukat!

És mi az, hogy szeretik a pénzt?

Mert az a válaszoló aki ezt írta nem szeretne jómódú lenni? Inkább csóró, mint gazdag? A pénzt mindenki ,,szereti", mert arra van szükség a megélhetéshez!

2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Jajj, olvasd már el ott fenn a kérdést.

Ezek mind előítéletek amiket felsoroltak.

2013. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!