Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok ilyen maradi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen maradi vagy már ennyire természetes, hogy a nők az első randin akarják a dolgot?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, tök aranyosnak TŰNT. De első randi is jó volt, de a randi végén azt mondta, hogy lakótársa elutazott, ezért szeretné, hogy feljöjjek hozzá és nála aludjak. Én erre csak néztem egyet és azonnal mondtam hogy inkább hanyagoljuk egymást és ő csak nézett. Szerintetek rosszul tettem? Ilyenek a mai nők?
2013. aug. 4. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
79%
nem mindenki
2013. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
60%
Nem tetted rosszul. És nem vagy maradni, mert ez lenne a normális elvileg.
2013. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
Hát be kell sz#rni.....
2013. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 schocko ***** válasza:
21%
Hát ezt elb...tad.
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon ritka fiú lehetsz :) örülj neki hogy te nem vagy olyan . :) amit ő akart ahhoz több hónap kell h kialakuljon a bizalom rendesen megismerjétek egymást. Jó h leléptél :D
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
16%
Jó nagy balek vagy. Ha a randi jó volt akkor folytathattad volna nála, ha pedig nem akartál volna még semmi komolyan akkor eljössz.
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
20%

Rosszul. Maradi lúzer vagy.


Mért ne lehetne 1 alkalommal szexelni?


Persze ha te annak alapján ítélsz meg valakit hogy szexel e veled 1. alkalommal... Te dolgod akkor tényleg nem hozzád való

2013. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
17%
Bárcsak én járnék így. Ilyen kis pénzbefektetéssel rögtön szex? Ez nagyon megéri vazze.
2013. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
73%

7-es

Te vagy a Lúzer, átlagos valaki.

A kérdező pedig igazi FÉRFI. Én is ilyen férfira vágynék :) 25L

2013. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:

8-as

Semmire nem hívtam meg. Sose hívom meg a nőket. Csicska aki meghívja őket szex reményében.

2013. aug. 4. 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!