Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen vagyok. Ez szerintetek...

Ilyen vagyok. Ez szerintetek is rossz?

Figyelt kérdés

Szinte mindenben jó vagyok (más emberek véleményei alapján).


A probléma ott kezdődik, hogy hiába vagyok "mindenben" jó, ha ezeket a képességeket megfigyeléseim alapján nem tudom fejleszteni. "Ebben is jó vagyok, az átlagnál jobb, de nem KIEMELKEDŐ". Ez szívás. Sokszor kívánom azt, hogy bárcsak ne lennék jó mindenben, csak EGY valamiben emelkednék ki.



2013. aug. 8. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenben jó vagy az azt jelenti, hogy mindennel foglalkozol. Foglalkozz csak egy valamivel úgy igazán, és hidd el kiemelkedő leszel. Ehhez tenni kell. Szerintem Te is azon tehetséges embereknek a táborát erősíted, akik velük született adottságok okán semmit nem tesznek, mégis ügyesebbek mint a többiek, vagy nagyobb tehetségük van dolgokban mint másoknak. Viszont a kiemelkedő teljesítményt nem adják ingyen. Ahhoz sokat kell dolgozni. Döntsd el, hogy a sok minden közül mi érdekel leginkább, és szánj rá időt energiát kesergés helyett.
2013. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adottság csak jobb kezdőpont, ahhoz, hogy kiemelkedő legyél, kőkeményen dolgozni kell.
2013. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!