Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van-e hogy egy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van-e hogy egy picit zavar amikor felhozzuk a párommal a nőgyógyász témát mármint rosszul érzem magam olyankor de csak akkor ha férfi nőgyógyászról van szó?

Figyelt kérdés
Persze a páros is nőhöz akar menni meg én is úgy jobbnak látnám csak a szülei erőltetik a férfi nődokit. Természetesen nem azt mondom hogy ezt a zavart jelzem a páromnak és hogy hisztit csinálok belőle csak egyszerűen idegesítő érzés. Azt is fel ajánlottam hogy fizetem a magánrendelést de ez se segített de a párom meg én se szeretném ha férfi nődokihoz menne. Ilyenkor mit tudunk tenni és hogy rendben van-e hogy van ez a zavaró érzés? (az érzés biztos nem féltékenység csak zavar)

2013. jún. 30. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Majd kinövitek, doktor az doktor teljesen mindegy, ha már így álltok hozzá hogy variáltok akkor jobb ha soha nem mentek vizsgálatra

Majd ha szülni megy a barátnőd, akkor se lesz mindegy ki húzza ki a gyereket?

Ez bizony féltékenység, a többi csak duma

21/F

2013. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egek, micsoda probléma!


Talán ismersz is KONKRÉT, megbízható, szakmailag oké női orvost a közeletekben, vagy csak úgy puffogsz?


Erősen kétlem, hogy a szülei csak azért ragaszkodnának férfi nőgyógyászhoz, mert FÉRFI!

Hanem mert őt ismerik megbízható orvosként.


Tudod, kb. 10 nőgyógyászból 9 férfi.

A maradék 1-ből sokkal nehezebb jót találni, mint 9 közül.


Egyébként meg amíg fiatalkorú a barátnőd, neked nincs sok szavad!

Ha pedig felnőtt, igazán lehetne önállóbb!

2013. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ismerek és csak sarokkal lejeb van mint a férfi én és a testvérem is női nőgyógyásznál születtem és annál akihez a barátnőmmel szeretnénk járni. De azt nem értem hogy ha úgy is a barátnőm orvosa lesz miért nem választhatja ő meg?
2013. jún. 30. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha FELNŐTT, minden további nélkül megválaszthatja.

Amíg gyerek, addig a szülei felelnek érte.


Mit nem lehet ezen érteni?

2013. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!