Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van így vele, ahogy...

Más is van így vele, ahogy közeledik az időpont hirtelen már nem is várjátok?

Figyelt kérdés
a barátom nyaralni volt, hiányzott, vártam h jöjjön. Holnap jön, és hirtelen azt érzem h már nem is várom...nem értem miért és tök hülyén érzem magam, de ez van. Régen is volt velem, h a húgom jött meglátogatni, alig vártam h itt legyen, előtte két nappal viszont semmi kedvem nem volt hozzá, persze aztán jó volt vele. Mitől van ez?
2013. aug. 10. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja nem láttam. Az elején hiányzott, aztán megszoktam, hogy nincs itt, és már nem is vártam, hogy jöjjön. Ma jött el a nap, hogy találkoztunk. Jó volt, de mielőtt ideért minden bajom volt, legszívesebben lemondtam volna.
2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy én sem tudom mitől van ez, de velem is sokszor előfordul.
2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
örülök. Én is egészen megszoktam már h nincs itt...de sztem ez csak vmi női hülyeség, h mindig kell nekünk vmi probléma :D
2013. aug. 10. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem voltam így. Úgy gondolom, ha két ember igazán szereti egymást, akkor azt várja, minél előbb együtt lehessen.


Oké, hozzá lehet szokni a távolléthez is, de ha már jobb úgy, mint az ember párja nélkül, érdemes elgondolkodni...

2013. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok. Talán már biztos vagy benne, hogy jön, és ezért? Amíg nem volt közel a találkozás időpontja, izgultál érte, ezt érezted "várakozásnak", most is várod, csak nem félsz, hogy baja esik, nem jön el.

Vagy a húgod példáján: talán ahogy közeledik a találkozó, eszedbe jutnak a kisebb kellemetlenségek is. Addig csak a jó, a szép, mikor jön, de az utolsó pillanatban, mikor ténylegesen foglalkoztatni kezd, hogy mit fogtok együtt csinálni eszedbe jutnak a régi élmények, a rosszak is. És ez hirtelen elveszi a kedved, úgy érzed, nem éri meg ennyit készülni, ugyanolyan lesz minden, te meg halálra gürcölted és izgultad magad, de semmi eredménye.

Hogy ezek közül mi lehet (vagy mi nem), és mit lehet tenni, nem tudom. Talán gondolj a jóra és a szépre sokat?

2013. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a karácsonnyal is így szoktam lenni.

De ez amúgy hullámokban tör csak rám, egyik pillanatban elborítanak ezek a gondolatok, kicsit később ugyanúgy várom.


Szerintem félek teljesen belelkesedni

2013. aug. 11. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!