Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyesmit hogyan lehet ereztetn...

Ilyesmit hogyan lehet ereztetni valakivel?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt, nem pont igy. Nem emlekszem ra, hogy hol/miben es, hogy hogy volt pontosan..szoval a lenyeg hogy valaki egyszerre volt hideg es meleg. Egyszerre erezte azt aki a kozeleben van hogy szereti es a hata kozepere sem kivanja, hogy csak o szamit a vilagon es hogy egyelralan nem erdekli. Ha valakinek ismeros a leiras alapjan leirhatna. De vissza az eredeti kerdeshez... Ilyesmit lehet valakivel ereztetni, nekem tul sok ellentmondas van benne. Es ha lehet, hogyan. 24/n

2013. aug. 12. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet éreztetni... Sajnos...

Velem épp ezt csinálják, és egyeltalán nem kellemes.

Minden nap keres a leányzó, de a beszélgetés közben flegma, ha nem kérdezek, nem ad életjelet, és rövid válaszokat ad, azt, hogy visszakérdezzen már rég nem várom el. Sose bunkó, mindig kedves, de közben flegma is.

Ezt néha abbahagyja 1-2 napra, és teljesen normálisan viselkedik. Ilyenkor romantikázik, több a humor, és láthatóan jól érzi magát.


Szerintem ezek után érthető, ha azt mondom, nem tudom hányadán állok a lánnyal.


Remélem a kérdésed nem azért tetted fel, mert te is ezt a manővert szeretnéd végrehajtani. Bűntudatom lenne. :)

2013. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!