Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kezelni a...

Hogyan tudnám kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban elég rendesen magamba zuhantam. Elköltözött az összes barátom, aki meg maradt, az egy hatalmas nagy alkoholistává vált, és ez csak egy parányi kicsi kis probléma a többihez képest. Egyre jobban elszigetelődök az emberektől. Érzem hogy egyre jobban fokozódik ez az érzés.


Ma egy üzletbe voltam, gondolván a vásárlás megnyugtat.(Amúgy srác vagyok :) ) Egy olyan érzés tört rám ami még soha ennyire. Hirtelen elborított az a hatalmas idegesség. Hallottam hogy dobog a szívem, és olyan ideges lettem, hogy alig bírtam megállni hogy neki menjek a legközelebbi csávókának, és elkezdjem ütni. Rendesen sóhajtoznom kellett, tudjátok, mint amikor megüt valaki egy félre sikerült buliban, és felszívod magad, még mielőtt neki ugranál. Na hasonló lehetett.


Kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám kezelni az ilyen szitukat? Ha esetleg eldurvulnék. Vagy ez fok még fokozódni?



2013. aug. 15. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Játssz God of Wart! Az mindig leereszti a fáradt gőzt!
2013. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!