Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az az emberekkel,...

Miért van az az emberekkel, hogy leszólják a másikat, de Ők meg azt csinálják, amiért leszóltak?

Figyelt kérdés

Hogy valaki beszól, hogy "halkítsd már le a zenét!" de Ő még hangosabban hallgatja.

Vagy valaki azt mondja, hogy "Ne szórakozz már!" de Ő még jobban szórakozik.

Vagy valaki nem tudom, neki áll az utcán poénkodni, és rászólnak, hogy "ne már, tök ciki!" de Ő meg még jobban produkálja magát az utcán.

Mégis mi ez?



2013. aug. 20. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű emberi bunkóság. Rendszerint azok viselkednek így, akik meg akarják mutatni, hogy ők a főnökök, pedig semmi olyan tulajdonságuk vagy tettük nincs, ami miatt felnézhetnénk rájuk.


Az ilyet jobb kerülni.

2013. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Semmi ilyesmi csak azért csinálja ,mert egyszerüen jol érzi magát és fiatal ,nekem is van ilyen haverom csinálja egy ideig de oztán befejezi és nem csak ö de mi is jol érezzük magunkat röhögunk ,ez nem bunkosság inkább hulyéskedés ,kulsö szemmel furán nézki ,mig nem veluk barátkoztam (mi elött valaki férre érteni ,semmi drogos ,banda)én is furán néztem járuk de utána ,egyut focizunk minden nap és van ,hogy együt megyunk valahova és én is felengedek ,van h kimegyünk egy messzi látohoz és ott engedjük ki a hétköznapi gözt ,vagy egy foci ,vagy kosár mecs közbe .Erre a bandára öröké számithatok nem ugy ,mint a csendes ,elmegyünk sétálni és alig beszélünk barátaimmal .Tudom egy kicsit rég volt fel téve ez a kérdés ,de én most kaptam meg.Helyes írásért bocs de Román vagyok
2013. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!