Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek az emberek...

Miért viselkednek az emberek rondán itt?

Figyelt kérdés
Esküszöm, megáll az eszem, hogy mennyi ellenséges ember van itt. Miért nem lehet választ adni a kérdésre? Ugyan miért kell odaírni a válaszként egy oltó megjegyzést? Az oldal célja a segítség lenne, nem?

2013. aug. 20. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert azt hiszik hogy ők mindent jobban tudnak, holott ez nemmindig van így.
2013. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez látod, egy remek kérdés... Én is felteszem vagy milliószor, de nem jövök rá a válaszra. Egyszerűen parasztok.
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazán kéne egy moderátor az olyan válaszokra amikben semmi válasz nincs :(
2013. aug. 20. 14:23
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Csak.
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok olyan kérdés van, ami csak provokálja az embereket. Azok ellen is tenni kellene, akik csak szórakozni járnak ide.

Itt mindenkinek van véleménye, sajnos inkább ezt írják le és nem normális választ. Vannak olyan felhasználók (akiknek látszik a neve) akik csak kritizálni tudnak.

2013. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

"akiknek látszik a neve"

Úgy értettem, hogy van néhány akire így fel lehet figyelni és követni a marhaságaikat.

2013. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

noname / noface

többet nem is fűznék hozzá, sok kapu nyílik itt a gerinctelen, in real life 0 emebereknek arra, hogy kibontakozzanak

2013. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szerencsés vagy, ha te csak itt találkoztál ilyenekkel.Szerintem ezekkel a gyökerekkel minden teli van!
2013. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, buta, provokáló kérdések is vannak, ezt én is aláírom.
2013. aug. 20. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

azért, mert sok ember a saját sikertelensége, a saját magával való problémái miatt arrogánssá, ha nekem nem jó, másnak se legyen jó emberekké válnak. tisztelet a kivételnek. csak a megsértődés miatt írom:)

nagyon sok jó ember van itt, azok az emberek, aki szépen, rendesen válaszolnak, segítenek, azok többre jutnak majd az életben, mint azok, akik kép nélkül leszólnak másokat, csak mert ebben élik ki magukat, vagy a saját hibáikat szeretnék ezzel eltakargatni. ( pedig csak tenni kéne pár dologért, és nekik is sikerülnének a dolgaik, vagy ha nem, akkor is segíteni az segítségért szólító kérdezőkön, és talán a sok jó cselekedet megtérül )

nekem ez a véleményem:)

2013. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!