Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednek az emberek,...

Hogyan viselkednek az emberek, ha elájul valaki? Mennyire segítőkészek? Van bármilyen tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Pont ma történt suliba menet, hogy egy középkorú nő rosszul lett az utcán. Senki sem segített neki, csak én meg egy fiatal srác, pedig egy elég forgalmas helyen történt mindez.
2012. okt. 3. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Anyukám elájult a belvárosban, senki nem segített neki, pedig összeverte rendesen magát. Utána kért volna egy nőtöl zsepit, hogy letörölje az arcáról a vért, de a nő, mondta, hogy nincs neki, és ment tovább szó nélkül. Gondolom azt hitték, hogy részeg. Ennyit az emberekről.. :(
2012. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak ájulás közelében voltam egyszer, de ketten is próbáltak segíteni.
2012. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még a részegnek is segítek, ha rossz pózban esett össze.

Amúgy sajnos az emberek zöme valóban elmegy egy fekvő ember mellett, vagy körbeállják páran, csámcsogva rajta, anélkül, hogy valaki esetleg elkezdene segíteni.

2013. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!