Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így az emberek?

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés

Sokat tapasztalom mostanában, hogy milyenek az emberek.

A munkahelyeken folyton az egymás kibeszélése megy.Kibeszélik egymást, egymás alá fúrnak.Faggatják a másikat a magánéletéről, hogy aztán beleszólhassanak.

Ha nem a háta mögött, akkor szurkálódva bántják a másikat.Folyton arra mennek hogy a másik ember kiboruljon.

Próbálok nem foglalkozni velük, de valahogy folyton megtalálnak, hogyan lehetne leállítani békésen az ilyen embereket.

Viszont az a baj, hogy egy munkahelyen az ilyen emberek többségben vannak.

Én csak azt látom, hogy ezek szörnyen primitív emberek.

Én vagyok túl érzékeny ezekre a dolgokra vagy ez a természetes.Nekem is ilyenné kellene válnom ahhoz hogy ne idegesítsen?


2012. dec. 6. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így próbálják oldani a stresszt. Sajnos a konfliktuskezelés egyik gyakori, de nem célravezető módja, amikor elkezdenek kibeszélni egy harmadikat.

Ha olyan dologról érdeklődnek, amiről nem szeretnél beszélni, egyszerűen mondj nemet. Ha nem hagyja annyiban, fordíts neki hátat. Ha nem figyelsz rá (vagy legalábbis úgy teszel), előbb-utóbb rájön, hogy nálad nem talál célba.

2012. dec. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad: mert primitívek. Valószínűleg hiányos erkölcsi nevelést kaptak otthon. Valamelyest segíthet a helyzeten, ha jó példával jársz elöl, nem alacsonyodsz le az ő szintjükre, és a bunkózásuk ellenére normális, korrekt, becsületes vagy velük szemben.
2012. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!