Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt ilyen ember még...

Van itt ilyen ember még rajtam kívül, akit érdekelnek a művészetek, más mint a többiek, komolyabb gondolkodású?

Figyelt kérdés

Kezdett érdekelni a dolog,hogy mennyi ilyen ember van még körülöttem mint én,mivel az ismerőseim közt csak 2 van,aki hasonlít rám,velük sem találkozhattam még,mert nagyon messze lakom tőlük..A művész emberek társaságában érezném jól magam,így viszont többnyire egyedül vagyok,mert máshogy gondolkodom,máshogy látom a dolgokat,mint az átlag,akik nekem nagyon sablonosak.

Szóval...ilyesmi embereket keresek,akik kilógnak a sorból és másnak érzik magukat mint az átlag,gondolom ők sem találnak hozzájuk hasonlót.

Ez a kérdés nem korhoz kötött.Az emberek ezen csoportja,amibe én is beleillek szinte egyformák,nagyon sok a közös nyilván,de baromira kevesen vagyunk.

Ha esetleg idetévedne egy iylen ember, írjon!


2013. aug. 25. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Minden ember más egy kicsit, senki sem tud olyan könnyen ugyanolyat találni, mint ő.

És mindenki egy kicsit másnak érzi magát, mint az "átlag". (tulajdonképpen olyan, hogy átlagos ember, nem is létezik)

Látom, neked nem csak a logikád nincs a topon, de még az agyaddal is valami baj lehet, ahogyan te azt olyan szépen megfogalmaztad.

Nagyon szépen megkérlek, hogy fogd vissza magadat, és ne az intelligenciámat kezdd el méltatni, amikor kijelentem, hogy ebben, amit leírtál magadról, semmi különös nincs. Csak őszinte voltam, viszont az egód ezt nem bírja elviselni, de rá kéne jönnöd, hogy ez nem az én problémám, hanem a tied.

2013. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Volt egynéhány művész a családomban de egyik sem volt ilyen elitista debil mint te, kérdező! :D Barátaim között is vannak művészek, ők sem ilyen buták. Vidékinek gondollak a szöveged alapján. Nekik szoktak lenni ilyen valóságtól elrugaszkodott elképzeléseik a művészek vagy egyetemisták világáról.
2013. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, ne legyünk olyanok, mint a Kérdező, ne szaladjunk bele általánosításba. Nem érdekes, hogy vidéki-e, vagy sem, egyszerűen csak buta és nagyra van magával.
2013. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem minden vidéki ilyen. Viszont nemrég volt egy kérdező aki falusi szakmunkásként egyetemista lányokat kereset akiket érdekel a csillagászat, történelem. Ilyen nők nincsenek vidéken, ő falun él, neki városi egyetemista nő kell. Hasonló ehhez a drogos pesti fiatalokat elképzelő vidéki és hasonló a kérdező is.


Valójában még csak művész sem létezik. Én is alkottam, sokan alkotnak különböző szinten, eltérő profizmussal. A legtöbb művész akit ismerek átlagos munkából él meg, átlagos családi életet él. Ők is csak emberek, nem egy felhőkön ülő népség ahová a művészek közé vágyó önbizalom hiányos kérdező vágyódik. Országosan ismert művészekről beszélünk.

2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Most azon filózok,hogy egyáltalán reagáljak e ilyen válaszokra...Tudtam hogy sz@r világban élünk,és hogy mindenki önző,rosszat akar a másiknak,jól látom a dolgokat,bízom benne hogy valami értelmes ember elolvassa majd egyszer ezt a kérdést.


Aki normális választ adott,annak köszönöm,a többiek pedig máshol vezessék le a feszültséget ne it!

Most ettől többek lettetek,vagy bölcsebbek,netán baromira elöntött titeket a boldogság,hogy kívülállóként,ismeretlenül elítéltek,és megmondjátok milyen vagyok? Ismerem magam,nyugi van! Idáig már eljutottam én is,ne nézzetek hülyének.Tudom, nehéz lesz egy percig is nem pesti suttyónak lenni,amíg megírjátok a nyomorult válaszotokat a vidéki emberekről akiket elítéltek,de akkor minek írtok?Itt idegesítitek magatokat ilyen értelmetlen kérdésekkel,nem muszáj válaszolni! Egy ember normális esetben azért kérdez mert nem tud valamit.Egy kezemen megtudom számolni,hogy ez hanyadik kérdésem.

Tulajdonképpen az a néháhy ember aki eddig értelmesen válaszolt ,egyedül ők tudhatják milyen lehetek.A többieknek fogalmuk sincs az egészről,csak beleakarnak pofázni más dolgába,mert muszáj nekik...

Vitatkozni innentől kezdve nem fogok senkivel!Aki szerint hülye vagyok az ne írjon,ne is próbáljon megérteni,úgysem sikerülne!


Ha akárki szeretne valamit mondani,privátban írjon!

2013. aug. 27. 13:14
 16/22 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az a néháhy ember aki eddig értelmesen válaszolt ,egyedül ők tudhatják milyen lehetek.A többieknek fogalmuk sincs az egészről,csak beleakarnak pofázni más dolgába,mert muszáj nekik...



- Ne erőlködj nem leszel különleges. Kinövöd majd ezt. Művészek közé kerülsz ami másnak természetes és belátod a tévedésed.

2013. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de én még direkt írtam is, hogy ez nem a vidékiségen múlik, holott én voltam az első, akinek beszóltál, hogy mekkora egy agyament barom vagyok, hogy azt merem mondani, nem vagy különleges, amikor te leírtad, hogy mennyire annak érzed magad.

Mindenki annak érzi magát. Én is rohadt különlegesnek érzem magamat, művészléleknek, komoly gondolkodásúnak, átlagon felülinek, és blablablabla, de tudom, hogy ezzel mindenki más is így van, és valójában nem vagyok az. Ha komolyan elhinném magamról, hogy valami különleges, elit réteghez tartozom, és senki nincs, aki hozzám fogható a környezetemben, akkor olyan ostoba lennék, mint te, kedves Kérdező. Remélem érted a lényeget. Bármit képzelhetsz magadról, de ha komolyan el is hiszed, és tényként állítod, ráadásul megsértődsz, ha ezt bárki kétségbe meri vonni.

Egyáltalán nem érzem frusztráltnak magamat, de az ilyen, önmagát mindenki másnál (vagy legalább az "átlagnál") nagyobbra tartó, zéró világlátással rendelkező kérdezők kérdései való igaz, hogy igencsak felhúznak.

2013. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A művészet nagyon sokrétű s nagyon sok művész hasonlóan gondolkozik. A kérdező valami más próbál kifejezni.

Hogyan definiálnátok a művész fogalmát?

2013. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Főként az utolsó, és bármelyik válaszolónak: INFJ vagyok, A társadalom 1%-ába tartozom.Mondhatja bárki hogy tök átlag vagyok.Régóta tudom hogy nem.

Elvégeztem a személyiségtesztet 2x is, és ez jött ki,ami teljes mértékben illik rám.Töltsétek ki,aki még nem tette. :)

Magára a személyiségre gondoltam a kérdésemmel,nem csak a művészetre.


[link]

2013. szept. 3. 03:15
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komoly. :D Malacka, én TÉNYLEG ilyen 1%-ba tartozom és ezt nem internetes kérdőívek mutatják ki.
2013. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!