Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyen, vagy csak én...

Más is ilyen, vagy csak én vagyok olyan, hogy mindig akkor rontok el valamit, akkor bénázok, ha mások látják?

Figyelt kérdés

Egész nap hintázok a székkel otthon, most is.

Erre mikor este hanyatt? A suliban amikor mindneki benn volt. :D

Ezerszer mentem egy utcában, kívűlről tudtam hol vannak a járdán hibák. Erre mikor botlottam meg? Amikor jöttek szembe.

Sose ejtettem még le tányért, erre hol csúszik ki a kezemből? étteremben...

Miért vagyok akkor béna, ha mások látják?

Bezzeg mikor egyedül vagyok, minden sikerül elsőre.

Miért?

Más si ilyen, vagy én vagyok ennyire béna?



2013. aug. 28. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
akk már ketten vagyunk. ez valszeg azért történik mert hirtelen elterelődik a figyelmed és a másodperc tört része alatt pofára esel
2013. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek vezetni, ha más is ott van, rendszerint akkor megyek lassan, nem merek előzni, meg ilyesmik.

Öblítős flakon hol esik ki a kezemből? Boltban. Pont az, aminek nem volt jól rácsavarva a kupakja. Fél üzletet elárasztom..

Jól főzök, (tényleg!) de mindig akkor nem sikerül tökéletesre, ha vendéget várok.

Mással is megesik, csak mivel mi csináljuk, cikinek, sőt kínosnak érezzük.

2013. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Welcome in the club! :D
2013. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén így vagyok.

Ha egyedül vagyok, nagyon könnyen ismerkedek, simán leszólítok csajokat az utcán, viszont ha a barátaim figyelnek közben, mindig beégek. Ugyanez van a gitározással is. Ha figyelnek, rontok, ha nem, tökéletesen megy.

A botladozásról és a tárgyak elejtéséről már nem is mondok inkább semmit... :)

2013. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megfelelési kényszer okozta stressz, vizsgadrukkhoz hasonló érzés.

szerintem valami hasonló dolog van a háttérben.(de a kifejezések többértelműek remélem hasonlóra gondolunk)

2013. aug. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Denta ***** válasza:

2 dolog: figyelem(inkább koncentráció),magabiztosság


tudod a félelem olyan dolgokat is teremthet amik ne jönnek jól ezért győzd le légy magabiztos

a másik

figyelj de arra amit csinálsz mert különben nem csoda ha elrontod

2014. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!