Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a Magyarok?

Miért ilyenek a Magyarok?

Figyelt kérdés
Sokszor az az érzésem hogy már vége a magyar nemzetnek , az ország kőzel felét nem is érdekli a nemzetisége ,amire büszkék lehetnénk azt ócsaróljuk , saját nemzetünket szídjuk és mindenben megoszlunk . Régebb láttam egy kérdést , amiben a magyar himnuszról kérdezték hogy szép é , megnéztem a válaszokat nagy kiváncsian , arra számítottam hogy mindenki igent mond , akartam hallani hogy dicsérik , de a töbség közömbösen szídta , ócsárolta . Vannak olyanok akik a Székelyeket lerománozzák , vagy cigányozzák , Felvidékieket szlovákozzák .................. , pedig egyrész ugyan annyira magyarok a felmenőik mint az országon belülieknek , másrészt pedig több nemzetiség van bennük mint bármeik országon belülinek , ők tudják hogy magyarok , nem ócsárolják őseiket , szokásaikat , himnuszukat büszkén éneklik tudván hogy mindenkinek sokat jelent . Még lehetne Magyarország is nagyobb , de nem ilyen emberekkel , nem hogy az életüket áldoznák , a següket nem lennének képesek megmozdítani Facebook elől , aztán kimagyarázzák hogy nem érdekük ez az egéssz , talán már meg se érdemelnénk egy 1940 es Magyarországot se ..vélemények ?

2013. szept. 3. 18:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Igen tudom...ez a szomorú.Lassan már nem is nevezhetjük MAGYARországnak.
2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De egyrészt talán nem minden a politikusoktól kellene várni , mivel akár kik is ők nem tudnak olyan cégeket létre hozni amik jó állásokat biztosítanának , ez a lakosság dolga lenne , vagy ha tévednék akkor az Apple t , a Microsoftot , a Sonyt , a Fordot , Toyotát stb. Böhöm céget is az illető országok Orbánjai hozták létre ? Miért kell mindig mást hibáztatni ? Ha nem úgy viszonyul az ország a politikusokhoz mint ahogy teszi én tuti jogra mennék és onnan politikusnak , de én már ettől Félek , azok akik ellenzékiek paradicsommal meghajigálnak és hasonlók ... KÖSZÖNÖM én ebből nem kérek , és vannak még más emberek is akik ebből nem kérnek és emiatt is lessz az ajja nép politikus , másrészt pedig itthon is lehet élni !Csak nem ugy hogy se éretsegi se egyetem , van 12 osztály adják a pénzt ... Himnusz kapcsán pedig egyrészt Székely Földön vagy csak a magyar vagy Mindkét himnuszt eléneklik . De minket nem kellet erőszakkal rávenni hogy tanuljuk meg a himnuszt mivel a körülmények miatt ambícióból tanultuk meg , mi még másoidkba kértük a zenetanárnőt hogy tanítsa meg .
2013. szept. 3. 21:19
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert ezt hozta ki belőlünk a sok negatív változás. A kormány amatőr b.rmokból áll, az egészségügy, oktatás és egyéb mind gyatra, itt nincs semmi, ami bárkit is itt tarthatna. Alig várom, hogy Hollandiába költözzek ebből a putriból. Holland leszek!!!
2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na látod, te sem áldozod fel a személyes nyugalmadat az országért, nem mész politikusnak, hogy ne dobáljanak meg paradicsommal.

Az ország van az állampolgáraiért, és nem fordítva.

2013. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy jajj de fáj fizikailag , de ha engem tény leg ennyien utálnának nem bírnám ki , és én mind politikus a cigányok körében biztos nem lennék népszerű...
2013. szept. 4. 06:48
 16/21 anonim válasza:

Szokták mondani, hogy ameddig az ember el nem veszít valamit, addig észre sem veszi, hogy az számára nélkülözhetetlen...

Bár a hazánk esetében Isten ments!

Sok igazság van abban, amit előttem mondtak.

A magyar keményfejű. Akar valamit és azt kérdezetlenül keresztül viszi. Szembe megy a forgalommal ha kell. És a forgalom egy hülyét, aki szembe jön még kibír - bár azt is nehezen - de amikor négy megy szembe a forgalommal, akkor az ütközést nem lehet elkerülni.

Meg aztán hiába mondom, hogy mindenki mindenkinek rokona - Éva és Ádám révén, akit még a tudomány is elismert, mint ősapánk - amikor a Románok a Magyarok elleni meccsen végig fújolják a magyar himnuszt...

2013. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
91%
itt születtem itt a hazám és ebbe a földbe fognak temetni is és amíg az ország kitart addig én is.
2013. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
A 2. világháború után kezdtek széthúzni a magyarok. A kommunizmus eredménye. Ez van. Láthatólag nem akarunk rajta változtatni és ez nem jó. Magyarán elérte a nyugat amit akart. Féltek tőlünk és ezért is daraboltak szét.
2013. szept. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A sok sváb betelepítése se volt véletlen...
2013. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért legyek annyira büszke a nemzetiségemre? Több vagy jobb leszek én attól, hogy magyar vagyok.

Engem nem a nemzetiség érdekel, ahogy egy emberen sem a származását kell szem előtt tartani, hanem azt hogy emberileg milyen személy.

Miért baj az ha megosztunk?


Az ócsárlás persze egy undorító dolog, se néha nem is csodálom. A magyaroknak van egy tipikus mentalitása, amire nem lehet mindig pozitív értelemben hivatkozni.

2021. dec. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!