Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a Magyarok?

Miért ilyenek a Magyarok?

Figyelt kérdés
Sokszor az az érzésem hogy már vége a magyar nemzetnek , az ország kőzel felét nem is érdekli a nemzetisége ,amire büszkék lehetnénk azt ócsaróljuk , saját nemzetünket szídjuk és mindenben megoszlunk . Régebb láttam egy kérdést , amiben a magyar himnuszról kérdezték hogy szép é , megnéztem a válaszokat nagy kiváncsian , arra számítottam hogy mindenki igent mond , akartam hallani hogy dicsérik , de a töbség közömbösen szídta , ócsárolta . Vannak olyanok akik a Székelyeket lerománozzák , vagy cigányozzák , Felvidékieket szlovákozzák .................. , pedig egyrész ugyan annyira magyarok a felmenőik mint az országon belülieknek , másrészt pedig több nemzetiség van bennük mint bármeik országon belülinek , ők tudják hogy magyarok , nem ócsárolják őseiket , szokásaikat , himnuszukat büszkén éneklik tudván hogy mindenkinek sokat jelent . Még lehetne Magyarország is nagyobb , de nem ilyen emberekkel , nem hogy az életüket áldoznák , a següket nem lennének képesek megmozdítani Facebook elől , aztán kimagyarázzák hogy nem érdekük ez az egéssz , talán már meg se érdemelnénk egy 1940 es Magyarországot se ..vélemények ?

2013. szept. 3. 18:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
*megoszlunk
2021. dec. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!