Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez beteges? Ha...

Szerintetek ez beteges? Ha azok a srácok tetszenek, akik.

Figyelt kérdés

...ha azok a srácok/férfiak tetszenek, akiken van valamilyen fizikai fogyatékosságuk?

Más lánynak az tetszik ha egy fiúnak hosszú a haja, vagy éppen ő a suli menője stb, nekem pedig az hogyha esetleg amputált végtagú, vagy kerekesszékes.

Már néhány éve különösebb figyelmet fordítok ezekre az emberekre, sőt szívesen találkoznék is egy olyannal akinek nincs lába-keze, vagy mozgáskorlátozott.

Tudom most azt gondoljátok rólam hogy "mekkora dög vagyok hogy ezt gondolom a fizikailag sérültekről", de nem értem miért baj, ha én jobban szeretem az ilyen embereket.

Számomra ők azok akik tetszenek, nekem ők az "eseteim" :D

18/L



#férfi #amputált #végtaghiányosság
2013. szept. 8. 13:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Betegesnek nem mondanám, inkább érdekes.

De nem ítéllek el, nekem tetszenek a nagyon eres kezű pasik neked meg a csonka végtagúak..van ilyen :)

2013. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Végre valaki aki nem tol le emiatt :D

2013. szept. 8. 13:32
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog hogy ők jönnek be neked, semmi kivetni valót nem találok benne.
2013. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén, egy kis testi fogyatékosságom van, mindkét lábam rövidebb!!! Így csak 174 cm vagyok...
2013. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkoztam a minap, hogy vannak-e vajon lányok, akiknek tetszik, ha hiányzik egy végtag. Megválaszoltad a kérdésemet, köszi. :D
2013. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valami nagyon mély gyökere lehet. Te azt hiszed magadról, hogy egy egészséges ember nem fogadna el, és emiatt választanál magad mellé fogyatékkal élő társat. A másik ok: Teréz anya szindrómád van. Mindenféleképpen azt akarod, hogy te legyél az irányító a kapcsolatban. Valamint talán annyira nincs önbizalmad, hogy azt hiszed, hogy egy fogyatékkal élő ember jobban megértene, nem csapna be, nem hagyna el. Ez egy nagyon mély lelki probléma lehet nálad.
2013. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nem beteges. sokszor látni sérült embert (főleg pasikat) gyönyörű, egészséges párral (lásd pl. Nick Vujicic). ez megnyugtató lehet azoknak, akik nem érzik teljes értékünek magukat a sérülésük miatt.

De! Légy óvatos. Én ismerek egy féllábú fiút, aki akkora nőcsábász, mint ide Nagykáta. Olyan jól el tudja adni magát, hogy bizistók nagyobb franc, mint egy egészséges pasi. De közben meg úgy tálalja magát, hogy tök aranyosnak gondolják a lányok.

2013. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt. Nagyon jó, hogy van ilyen fétis is. A rokkantak nagyon súlyos hátránnyal indulnak a párkeresésben, így nekik is van esélyük.
2013. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Amúgy a dolog gyökere az lehet, hogy pubertáskor elején láttad a fiatal Deák Bill Gyulát:


[link]

2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%

Ennek mindenképp lelki oka van. A világban van egy rend, ami nálad felborult. Ha elfogadja az ember ha nem, az életben a férfi az irányító. "A férfi teremt, a nő szeret".

Nálad ez pont az ellentéte. Te akarod átvenni a férfi felett az irányítást, de már annyira erős szinten, hogy a fizikai fogyatékosságú férfiak tetszenek. Valamiért lelkileg nem mered felvállalni magad, vagyis azt, hogy nő vagy. Egyébként nálam is ez volt, csak kénytelen voltam belátni, hogy ez nem vezet jóra, és változtattam, illetve azóta is folyamatosan próbálok a nőiesség irányába változni. Ajánlok egy könyvet. Gonda István, Illés Csilla: A szépség szimfóniája

A férfi-női szerepekről ír, fent van interneten.

2013. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!