Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez beteges? Ha...

Szerintetek ez beteges? Ha azok a srácok tetszenek, akik.

Figyelt kérdés

...ha azok a srácok/férfiak tetszenek, akiken van valamilyen fizikai fogyatékosságuk?

Más lánynak az tetszik ha egy fiúnak hosszú a haja, vagy éppen ő a suli menője stb, nekem pedig az hogyha esetleg amputált végtagú, vagy kerekesszékes.

Már néhány éve különösebb figyelmet fordítok ezekre az emberekre, sőt szívesen találkoznék is egy olyannal akinek nincs lába-keze, vagy mozgáskorlátozott.

Tudom most azt gondoljátok rólam hogy "mekkora dög vagyok hogy ezt gondolom a fizikailag sérültekről", de nem értem miért baj, ha én jobban szeretem az ilyen embereket.

Számomra ők azok akik tetszenek, nekem ők az "eseteim" :D

18/L



#férfi #amputált #végtaghiányosság
2013. szept. 8. 13:23
1 2 3
 21/23 Zuhanó Sólyom válasza:

Szia! :)


Én is végigolvastam mindent, és szerintem nagyon érdekes a hozzáállásod! Mármint jó értelemben...

Nekem nemrég amputálták mindkét bokámat, de már az elejétől fogva is csak nevetni tudtam, amikor láttam az óvatos, meg az enyhén (vagy pont hogy nem enyhén) sajnálkozó pillantásokat.

...de ilyenről még nem hallotam. Abszolút hihető, és egyáltalán nem "beteges", vagy ilyesmi... Csak szokatlan. Extrém! :D

Ha gondolod, válthatnánk pár szót. Kíváncsi vagyok, te hogy látod az "állapotunkat". ^_^

19/F

2015. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én inkontinens vagyok és volt egy barátnőm, akinek bejött az inkontinencia betétem látványa. Sajnos rövid kapcsolat volt.
2016. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nna, talältäl magadnak egy roki pasit?
2023. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!