Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez beteges? Ha...

Szerintetek ez beteges? Ha azok a srácok tetszenek, akik.

Figyelt kérdés

...ha azok a srácok/férfiak tetszenek, akiken van valamilyen fizikai fogyatékosságuk?

Más lánynak az tetszik ha egy fiúnak hosszú a haja, vagy éppen ő a suli menője stb, nekem pedig az hogyha esetleg amputált végtagú, vagy kerekesszékes.

Már néhány éve különösebb figyelmet fordítok ezekre az emberekre, sőt szívesen találkoznék is egy olyannal akinek nincs lába-keze, vagy mozgáskorlátozott.

Tudom most azt gondoljátok rólam hogy "mekkora dög vagyok hogy ezt gondolom a fizikailag sérültekről", de nem értem miért baj, ha én jobban szeretem az ilyen embereket.

Számomra ők azok akik tetszenek, nekem ők az "eseteim" :D

18/L



#férfi #amputált #végtaghiányosság
2013. szept. 8. 13:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#6 Van kialakulóban egy kapcsolatom, ő egy egészséges férfi, de őt is nagyon szeretem. Őt azért mert olyan amilyen :)

Az más dolog, hogy bejönnek a mozgáskorlátozottak is.

Nem érzem úgy, hogy át kellene vennem a szerepet, én egy fent leírt férfi mellett is ugyanúgy tudnék nő lenni.


#10 köszönöm a könyvajánlót, utána nézek.

2013. szept. 8. 14:12
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

Egy ketekesszèkes lebénult ember derèk alatt mindenhol bèna.

A farka is.

Neked 18èvesen más kell hidd el.


Vagy az ok,hogy ezeket szereted az,hogy bànyarèm vagy?

Lemèsz a bányába oszt feljön a szén.:):):)


Valami oka csak van ennek.Te nem látod ezt?

Persze mondod majd h tök átlagos vagy,de lefogadom nem mersz kêpet mutatni magadròl.

2013. szept. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ez a lelki baj, meg bányarém megnyilvánulás nagyon nagyon hülyeség. Egyszerűen ilyen vagy. Ettől nem leszel domináns, nem leszel "kevesebb" és nem leszel csúnya sem, ahogy más a szőkére izgul, vagy az erős testalkatra úgy neked ez jön be. Ezt nem nagyon kell túlgondolni.


Sőt, ha a lelki dologból indulunk ki, inkább közelítsük onnan, hogy a kérdező az egészséges ember, és az, aki próbálja a lelki trutyit erre ráhúzni a beteg. Ugyanis a kérdező egyenlő félként tekint a fogyatékkal élőkre, képes velük kapcsolatot építeni, míg az aki "lelelkibajozta" az egyből úgy közelít a fogyatékkal élőkhöz, hogy ők "rosszak" és ha "velük akar valaki kezdeni az tuti beteg."


Vagyis azt mondani, hogy a kérdező nem egészséges, kicsit beteges.

2013. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#10


Vajon ha a te lábadat vágná le a villamos, akkor is úgy vélekednél, hogy beteges dolog, ha egy nőnek bejön egy testi fogyatékos férfi?

2013. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is van ennek valami gyökere,bár nem biztos.


Nem beteges,de biztos nem hétköznapi. Mondjuk sok ilyen fura dolog van.

Nekem pl. a beszédhibás lányok jönnek be :D

Kicsit sejpít,vagy pösze.

2013. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon furcsa,nagyon érdekes,nagyon új!Én se ítéllek ez miatt el,de jobb lenne,ha ezt szakembernek,teht pszichológusnak is elmondanád,ugyanis itt valami dixer is lehet,ne is haragudj..:S Mindenesetre ezért embert elítélni nem szabad.
2013. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gondolom az anyád nem foglalkozott veled valami sokat gyerekkorodban. Általában azok a lányok szeretik a sérült férfiakat akiket az anyjuk elhanyagolt, ezért ők maguk lesznek anyáskodók.
2013. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Nekem meg a végtaghiányos csajok jönnek be. Volt amputált barátnőm is - de volt ép is.

Igen, érdekes, izgató.

2013. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Picit. De nem vagy ezzel egyedül. Nekem az amputált/végtaghiányos lányok jönnek be. Nem künnyű ezzel együttélni.
2013. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Végig olvastam, az összes választ, hozzászólást. Én is, pont így, vagyok vele. Mivel férfi vagyok, nekem az amputált/végatghiányos lányok jönnek be. És, rengeteg ezzel kapcsolatós forúmot olvastam, angolul is (szerencsére ilyen szinten, tudok angolul). És ellentétben a legtöbbel nekem a kéz/kar a mániám. Egyszerűen látok egy olyan lányt, akinek hiányzik a karja vagy a keze, nem bírok ellenállni. Szerintem csodálatos dolog. És lehet most sokan megbotránkoztak, de szerintem te se szégyeld magad. Tudom, hogy nehéz. És azt is, hogy sokan hülyének, bunkónak, kreténnek, aberálltnak stb. tartanak, de én nem. Ha gondolod írjál. 25/F
2013. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!