Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon visszahuzodó vagyok...

Nagyon visszahuzodó vagyok kerülöm az embereket. Hogyan változzak meg? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vok munkanélküli, mindig itthon vok már eléggé unom, de nem szeretek itthonrol kimozdulni sem, barátaim nincsenek barátnőm se. úgy érzem lehetetlenség ezen változtatni mit tegyek? az a baj kimozdulni is utálok ha lesz munkám nem tom h fogok mindennap bejárni,de itthon lenni se szeretek, barátaim sincsenek barátnőm se. hogyan változzak meg? úgy érzem képtelenség h megváltozak de ez igy nem mehet tovább? mit tegyek?

2013. szept. 11. 10:07
 1/2 anonim válasza:
74%
Szia! Én is nagyon visszahúzódó voltam, igazából csak az segített rajt, hogy olyan emberekkel kerültem kapcsolatba, akikkel jól kijöttem. Tanulni meg muszáj volt menni valahová. Szerintem próbálj kimozdulni, esetleg sétálj a környéken, menj el bevásárolni....stb és, ha bármi apró jó tapasztalatot szerzel azt már elkönyvelheted egy apró lépésnek. Megváltozni egyik pillanatról a másikra nem fogsz, de idővel szépen tud alakulni. Interneten is próbálj társalogni sokat, hiába nem olyan, mint egy közvetlen kapcsolat, de legalább kicsit kibeszélhetnéd magad és így már akkor is picit könnyebben fogsz nyitni az emberek felé, ha nem választanak el benneteket falak. Persze, elsőre nem lesz könnyű. Nagyon sok sikert kívánok!
2013. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Annyit tennék hozzá, hogy ha kimozdulsz, vidd magaddal a kedvenc zenéidet, és hallgasd fülessel. Így nem olyan nyomasztó végigmenni a városon.

Próbálj valamilyen támogatott tanfolyamot csinálni. Az mindig jól jön, és ismeretséget is szerezhetsz.

2013. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!