Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon ciki, ha...

AnitaCicusss kérdése:

Szerintetek nagyon ciki, ha egy lánynak fiús viselkedése van? 17/l

Figyelt kérdés
A megjelenésem, stílusom teljes mértékben lányos azzal nincs gond. Például én szorakoztatóbbnak tartom, ha videojátékozok, focit nézek vagy hülyülünk egy jót mint órákon keresztül az új műköröm trenddel foglalkoznák. Szívesebben lógok fiúkkal mint lányokkal. Utálom a nyafogást a csajos témák nagyrészét egyszerüen képtelen vagyok csajokkal jóbba lenni.

#lány #fiús viselkedés
2013. szept. 11. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a stílusom is inkább a fiús felé hajlik, de amúgy tökre egyezünk. Én speciel nem érzem cikinek a viselkedésemet, de hát kinek mi. :D Csak sajnos és olyan suliba járok, ahol inkább a lány a több, és nagyon retek.. Már többször is játszadoztam a gondolattal, hogy inkább fiús suliba megyek.
2013. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki, egyáltalán nem.


Én is inkább fiús vagyok, érdeklődésben, öltözködésben is, senki se csesztet miatta.

2013. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.
2013. szept. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit ezzel leírtál, az messze nem gond. Nekem csak azok a fajta fiús lányok taszítóak, akik káromkodnak és erőltetve finganak és böfögnek.
2013. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!