Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szánalmas, hogy a magyarok...

Nem szánalmas, hogy a magyarok nagy része 16-22 éves korig így el vannak korcsosulva?

Figyelt kérdés

Másrészt honnét jött ez az idióta szokás, hogy négerekre akar hasonlítani egy magyar lány, vagy srác? Nem egy facebookos képet láttam hogy egy, kis fekete gyerek volt a képen tele aggatva arannyal, és ott szórakoztak rajta hogy itt a fiam. Miskolcon lakom és tele van a város ilyen gusztustalan emberekkel(helyesebb megfogalmazás a csökött agyú tini kifejezés) kirakják a s*ggüket, csecsüket 2 mérettel kisebb ruhákba, és az számít dícséretnek náluk ha "gettós bulának, fekának" illetik őket

Ezek nem veszik észre magukat, milyen nevetségesek? Elég sok videót látni amiben a négerek ütik vágják a fehér embert, és abból a kultúrából "már ha a mai hip-hop-ot, rap-et, nézzük" amiből régen is balhék voltak

Ha tudnák ezek az emberek hogy kiket istenítenek meg szeretnek, akkor vajon ezután változna a véleményük? A legtöbb ilyen néger, alacsonyrendűnek titulál minket


Tőlük jött a nálunk igen nagy előszeretetnek örvendő, swag lóf**z is, az még egy szép műfaj


Miért hiszik azt hogy csak ilyen négeres öltözködéssel lehet érvényesülni? Én nem öltözök úgy mint egy keménynek látszó sz*r alak, mégis mindig jobb benyomást keltettem, akik rám néztek látszott rajtuk az érdeklődés, mert nem egy futószalagos droidot láttak

21/F


2013. szept. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz Skinset és ne általánosíts.
2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű de nagy egyéniség valaki!
2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondják, "keresik a helyüket a világban". Én szerintem meg a szülők odafigyelésének/iskolai fegyelmezések hiányának tudható be. Ennyi az egész. Kell egy világháború megint, mert a nép el van tunyulva, nem tudja mit kell megbecsülni, és hogyan tiszteljék embertársaikat. Ne aggódjál, egy válsághelyzet összehozna bennünket, meg ezeket a suhancokat (te szavaiddal droidokat) is gatyába rázná.
2013. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Ennyire elbaszott életed van, hogy nincs jobb dolgod mint a másikéval foglalkozni? Én sem értek egyet sok emberrel, még sem verem a nyálam, se jogom se okom nincs hogy bele szóljak az életébe. Azt csinál amit akar amíg neked nem árt vele.
2013. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!