Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van, semmire sincs...

Elegem van, semmire sincs megoldás, szánalmas döntés de mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szánalmas rinyálni,de nem bírom egyszerűen egy születettvesztes vagyok:( Semmi se jó az életembe semmi! Kitartás?Semmit nem ér az élet úgy keveri a lapokat,hogy nekem mindig rossz legyen leírom mik a főproblémák és,hogy miket tettem a megoldás érdekében mit csinálok rosszul?



1. nincs pénz iszonyat szegények vagyunk,szakadtak a ruháim és megszólnak a suliban ,az utcán...---> kerestem munkát de semmi:(

2. buta vagyok--> igyekszem tanulni,de a lehetőségek elfogytak..továbbtanulni nem tudok ésnincs szakmám

3. nincsenek barátaim,senkii se szeret-- erre mit írjak

4.kövér vagyok,evészavaros

5. teljesen kiégtem,mintha az érzéseim nem is az enyémek lennének,testileg érzem de nem tudatosul..most is érzem,hogy rossz a kedvem de mintha nem én lennék

Pszichológushzo nem tudok menni,ingyenesek nem fogalkoznak az emberrel csak rádtapasztank vmi jelzőt a maszekhoz nincs pénz... ennyit értem sziasztok


2013. júl. 9. 18:59
 1/7 anonim válasza:

SPORTOOOOOOOOOOOOOOOOLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ne csak azért, hogy lefogyj, hanem hogy több legyen az önbizalmad, nagyobb legyen az endorfin a szervezetedben.

Vegyél fel egy sportcipőt MOST! És menj futni. MOST! Ne holnap. MOST!


Hány éves vagy? Hol laksz?

2013. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is, hagyd abba a kesergést. Ha kövérnek érzed magad, kezdj el sportolni. Menj futni, ahhoz nem kell pénz. Ruhák? Fillérekért tudsz venni a turiban márkás és szép ruhákat. Tanulni akarsz? Fejleszd magad. Rengeteg online tanulós oldal van a neten, kereshetsz idegennyelv tanuláshoz praktikákat, stb.

Pszichológust találhatsz ingyenest, ha van nevelési tanácsadó a megyei körzetben, akkor ott kell lennie. Ingyenes.

2013. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na jó itt valami nem kerek.

1. Ha nincs pénzetek akkor hogy telhet internetre?

2. Oké hogy másnál netezel de ha nincsenek barátaid akkor kinél netezel? Ha jóba vagy egy veled egyidős rokonoddal az is számíthat ám barátnak szóval itt valami nem tiszta de mindegy.

3. Ha nem találsz munkát de szakmád sincs asz még nem jelenti hogy buta vagy. Igaz így nehéz találni munkát ez tény, mert én egy szakmával és 5 hónapos bejelentett munkahely után is nehezen találok, de elvagyok még...

Ha tanulni vagy dolgozni akarsz célszerű jelentkezned a munkaügyi központba, nekem azt mondták 3 hónapja hogy elsősorban azoknak tartanak szakképzést akiknek még nincs szakmájuk és még az érettségijük sincs meg vagy nem fejeztek be iskolát, de érettségiseknek is tartanak.

Az ingyenes, bemész szépen, bejelentkezel, megmondod hogy mit akarsz, és majd mondják hogy mik a lehetőségeid. Elsősorban úgy is elküldenek egy előadásra ahol elmagyarázzák hogyan keressél magadnak munkát stb, az unalmas szinte de mondanak ott azért újakat.

Ha indítanak egy képzést akkor úgy is értesítenek majd, ott nyilván lesz teszt írás a bekerülésre, de állítólag nem nehéz, csak felfújják a dolgot. Ha bekerülsz egy képzésre mindenképp járd ki, csináld végig, ott fizetnek mindent, az utazási költséged 90%-át megtérítik, havonta kapsz majd pénzt, plusz a TB-d is állják meg a felszerelésedet is ők állják, ha bejutsz egy ilyenre, lesz szakmád és azzal talán könnyebben találsz majd munkát.

Nos ha kövér vagy akkor hogy lehetsz az ha nincs pénzetek? Kajára van? Mert akkor nem vagytok ti olyan szegények. A kövérségre is lehet megoldást találni, ha olcsó kajákra telik akkor valahogy megértem hogy a diéta, és az egészségesebb táplálkozás nem megoldható, de sportolni még lehet, lehet otthon tornázni, ha már internet előtt vagy akkor nézhetsz videókat stb...El is mehetsz futni és kondiban is leszel. De tegyél is érte ne csak sírj.

Ha teljesen kiégtél, arra nem tudok mit mondani, egyet mondok, FOGLALD EL MAGAD! Pihenjél szórakozzál, keress barátokat, vagy beszélgess valakivel, hidd el jó lesz az.

Most így nem igazán értelek ha azt állítod hogy szegények vagytok akkor hogy tudsz ide írni, tehát itt valami nem túl kerek, de nem bántani akarlak, csak azért szerintem össze kell kapnod magad és jó lesz minden.

Ha itt sajnáltatod magad úgysem lesz semmi.

A megoldásaid jók csak nem szabad feladni.

2013. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudjátok milyen szegénység ez? Amikor épp,hogy kajára van pénz meg 1-2 dologra,de már egy hétvégi programra nem futja sőt egy mozira sem meg semmi sokszor unalmamban eszek. Nem vagyok durván kövér sem,az internet meg egyáltalán nem drága..10-15kg felesleg van rajtam,ezzel tartom a súlyom ,régen híztam meg ...sportolni tényleg szeretek,de azt is csak társasággal úgy érzem minden napom felesleges szeretet nélkül
2013. júl. 9. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:

szeretném tudni, hogy hány éves vagy, fiú, lány ?


mit tanultál, és annak mikor lett vége?

azóta mit csinálsz?


Egész nap eléred-e az internetet?


Én elhiszem, hogy az 1000,-Ft-os ruhák sem biztos, hogy neked elérhetőek (utiköltséggel)


A gyaloglás, futás, kerékpározás a legjobb ötlet!

gyaloglás, futás ingyen van! Jó lenne sportcipővel, de még anélkül is megy !!!!


Keress fotókat a neten. Végleteket, és rakd kimagadnak:

csinos, barátokkal, boldogan,

széthízott, csipsszel, magányosan otthon.


Tedd fel naponta a kérdést: ma dönthetek, hogy hova akarok eljutni, és ma tehetek érte. Rajtam múlik.

Ha nem teszek én, nem tehetek senkinek szemrehányást.


Egy csomó dolgot lehet a neten tanulni. Nyelvet, videókból főzni, irodalmat, történelmet, stb.

2013. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 David82 ***** válasza:

Egy bölcs ember mondta, hogy az van kívül, amit belül elképzelsz. ha ilyen negatívnak állítod be saját magad, akkor ne várj csodát az élettől. Nehéz elkezdeni a pozitív gondolkodásra való átállást, mert olyan, mint egy gombolyag, amelynek meg kell, hogy keresd a végét, hogy felgöngyölíthesd az egészet.

Fogj egy papírt, és írd le, hogy mi az, amit szeretsz magadban. Utána ezekre próbálj ráhangolódni, illetve azt fejleszd, amihez a legjobban értesz. De ennek pozitívnak kell lennie.

2013. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szeretet nélküli nap ...


mármint nem adtál senkinek ???!!!!

mert ha azt gondolod, hogy neked jár, akkor pofára fogsz esni, azaz, már ott tartasz.

Nem vagy a mai kor ideálja, se gazdag, se elég csinos, se zseni ...

a legtöbb kapcsolat érdekeken alapul, miért is keressék akkor a társaságodat ???


a szeretetet nem várni kell, hanem adni.

hidd el, ha már elég önzetlen leszel, és lehajolsz a még szegényebbekhez, kövérebbekhez, elesettebbekhez,

akkor rád fognak felnézni, hálásak lesznek, te pedig szárnyakat fogsz ettől kapni, és nem lesz megállás a jó irányban :)


hidd el!

2013. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!