Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Annyira egyedül érzem magam...

Annyira egyedül érzem magam az osztályban, mint tegyek?

Figyelt kérdés
Megbukott az az o.társam akivel jóban voltam. Beilleszkednem nem sikerült az elmúlt 3 évben. Az osztály nagymenői néha piszkálnak, ezért méginkább magamba fordultam, pedig meg kellett volna nyilnom, barátkoznim kellett volna! De nem ment. Most ez az utolsó évem, nyakunkon a szalagavató, ami egy osztály közösségről szól, aminek egyáltalán nem vagyok a tagja! Szeretnék, de nem megy.:( Mit tegyek?
2013. szept. 2. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? :D tom hülye kérdés de na. Ha fiú vagy akkor szard már le az osztály "nagymenőit".... Nálunk is úgy volt, hogy jaj félek tőlük meg minden. Mit kéne tőlük félni? Páwa az összes. Egyszer jól leszóltam és aztán úgy kussolt. Na és ha nem jössz ki a fiúkkal akkor menyél a lányokhoz. Gondolom barátkozni nem szeretsz nagyon lányokkal csak úgy ha barátnőd van. De akkor is. Lehet, hogy a csaj társaság jobb lesz mint a sok páwa...
2013. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nálam pont hogy,a Fiúk a normálisak.
2013. szept. 3. 08:04
 3/4 anonim válasza:
HÁÁÁT AKKOR MEG MI A KÉRDÉS???? hány éves vagy? szerezz 1 fiút aki tetszik neked és akkor meg van oldva minden. nem piszkál senki. és akkor ha van 1 fiú barátod akkor meg fog védeni és akkor az össze hülye ri*anc sárgulni fog az irigységtől hogy neked milyen jó...
2013. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ködszi a tanácsot :)
2013. szept. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!