Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felszínes emberekre, akiknek...

A felszínes emberekre, akiknek fontosabb a külső, mint a belső, azok másokat is a külsejük alapján ítélnek meg?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik a külsejükért vannak nagyon oda, arra figyelnek nagyon, hogy néznek ki, milyen ruhájuk van, milyen márkájú ruha az, milyen telefonjuk van, milyen kocsijuk, ilyesmi, azok a többi embert is a külsejük alapján ítélnek meg?

Tudom nem lehet elmondani soha semmit, 100%ra az összes ilyen emberre, de nagy részt igaz lehet?

Szóval akik a külsőségekre adnak folyton, azok a többi emberen is azt fogják emgnézni, hogy a másik hogy néz ki, milyen kocsija van, milyen telefonja, és csak utána érdekelné az, hogy milyen a személyisége?



2013. szept. 16. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Mondjuk a fordítottja szerintem igaz, legalábbis én nem tartom magam felszínesnek, és másokat sem külsőségek alapján ítélek meg.
2013. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt pár ilyen ember a környezetemben és, mind ilyen sznob és felszínes volt. Ők is látvány meg pénz alapján ítéltek nem csoda, hogy nem lettünk barátok idővel elkoptak mellőlem és maradtak az igaziak.
2013. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában igen. A felszínesség sekélyesség önmagukkal és a külvilággal szemben is megnyilvánul.
2013. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!