Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzem jól magamat a...

Nem érzem jól magamat a munkahelyemen, ugyanis elég alacsony beosztásaban vagyok és azt érzem lenéznek és nem kíváncsiak rám. Ti maradnátok, vagy keressek más helyet?

Figyelt kérdés
Amúgy a munkával nem lenne gond, de olyan rossz egésznap így dolgozni, hogy alig van valaki, akihez lehetne szólni, meg, hogy látom ezt az érdektelenséget, meg persze vannak nem túl kedves emberek, akikből elegem is van.
2013. aug. 28. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj még, egyrészt azért vagy ott h pénzt keress, nem azért h barátkozz, másrészt lehzet csak félreérted, nálunk pl egyáltalán nincs ilyen, a kézbesítővel is ugyanúgy beszélget mindenki mint az osztályvezetővel.
2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs ilyen, hogy mindenki,mindenkivel, másrészt a fizetést sajnálnám legkevésbé, mert ennél csak többet kaphatnék bárhol.
2013. aug. 28. 17:52
 3/6 A kérdező kommentje:
És ne essék félreértés, nem barátkozni akarok, csak néha szólni valakihez.
2013. aug. 28. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem magam, a munkahelyemen tulajdonképpen én vagyok a legalacsonyabb beosztásban, habár van diplomám de nem diplomás munkát végzek és a többség nem is tudja.

Leginkább orvosokkal, gyógyszerészekkel dolgozom, vannak köztük rendesek is de ők is távolságtartóak, még a velem egyidősek is, de sokan teljes mértékben lenéznek - bár talán nem is csak engem, hanem a frissen végzett orvosokat is.

Az a néhány kolléga akikkel kb. hasonló munkakörben dolgozom pedig vagy tőlem távol dolgozik, vagy sokkal idősebb mint én, bár tavaly egy anyám-korabeli nővel tökjól összebarátkoztam, csak sajnos áthelyeztek minket.

Most pedig elég sokat vagyok egyedül, rengeteg a munkám és nem is lenne időm beszélgetni, ami mondjuk még egy plusz sz@r dolog. Rajtunk, az alul lévőkön spórolnak, régen ezt a munkakört 3 ember végezte, mindig rohanok, ha valaki esetleg beszélgetne velem akkor sem tudok mert ezer dolgom van.

A feletteseim el tudnak menni ebédelni, közben beszélgetnek, kint üldögélnek, kávézgatnak, én meg - ha még a jobb fej emberek is ülnek kint akkor sincs időm, meg a beszélgetésükbe se tudok feltétlenül bekapcsolódni.

2013. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, ha valaki, akkor én most megértem a helyzetedet. De rá kell jönnöd, hogy a munkahelyedre nem azért mész, hogy szeressenek. Elvégzed a munkádat tisztességgel-becsülettel, nem tudnak belédkötni, a munkatársaidat meg sajnos nem te válogatod meg... majd beszélgetsz az otthoniakkal, barátaiddal, haverjaiddal.

Ezekre én is csak nemrég jöttem rá, addig evődtem, hogy mit csinálok rosszul - mára nem érdekel. A munkámat ugyanolyan magas szinten végzem, mint azelőtt, de nem barátkozni járok oda - kevés az olyan ember, akivel őszintén tudsz beszélgetni és az a kevés feltehetően nem a munkahelyedről fog kikerülni.

2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne szeressenek, fogadjuk el egymást. Ő is, én is pénzből élek...

Valljuk be : a jó hangulatú helyen, olajozottan mennek a dolgok.

Stresszelik egymást, tuti a hiba. És ha hibát hibára rakunk / halmozunk, annak jó vége nem lesz.

2017. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!